Pomoćnici: Tomić (Okoli) i Pezić (Kutina)

Strijelci: 1:0 Lovrinović(78), 2:0 Lovrinović(84), 2:1 Brodarac(90 – 11m)

TOP: Jankavić, Severec, Holetić (od 61. Noršić), Salopek, Žuti, Delač (od 61. Sopić), Labrović, Garašić, Ćaćić (od 88. Bišćan), Kolar (od 46. Lovrinović), Stepinac (od 46. Ibrahimović)

Trener: Tomislav Jakopec

TŠK TOPOLOVEC: Mrkobrada, Brlečić, Baljak, Križe, Šoštarić, A. Vincelj (od 71. T. Mileković), Matić (od 55. M. Mileković), Kresojević (od 88. Šargač), Vincelj (od 88. Ivičinec), Brodarac, Šipuš

Trener: Almir Halilović

Igrač susreta: Luka Lovrinović (TOP)

Nakon dugotrajnih pokušaja domaći igrači tek su u posljednjih 10 – ak minuta uspjeli svladali žilavog gosta iz Topolovca. Nepreciznost domaćih napadača i vratar Mrkobrada zaslužni su za 0:0 na poluvremenu, a kada je već počelo „mirisati“ na podjelu bodova, kod domaćina se probudio Lovrinović. Prvo u 78. nakon odbijanca od vratara TŠK – a pogađa za 1:0, a nekoliko minuta kasnije i iz brze kontre dupla prednost TOP - a. Gosti u sudačkoj nadoknadi s bijele točke golom Brodarca postavljaju na krajnjih 2:1.

Nakon 9. kola vodi Zelina s 25 bodova, 2. je Mraclin s 21, koliko ima i 4. Tigar Sveta Nedjelja, dok je TOP na 8. mjestu s 14 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 9. kolo Gradići - Tigar Sveta Nedelja 0:2 (0:1)

Iz Gradića se vratili ričući!

Gradići - Tigar Sveta Nedelja 0:2 (0:1)

GRADIĆI – Igralište Gradića

Sudac: Mikšec (Zagreb)

Pomoćnici: Jukić (Farkaševac) i Bukovčan (Cubinec)

Strijelci: 0:1 Šepak(24), 0:2 Brujić(56)

GRADIĆI: Beblek, Posavić, Cindić, Rajić, Sudar (od 75. Matulić), Šuman (od 46. Vojnić), Belčić (od 46. Pralas), Cerovski (od 75. Frdrih), Abramović, Preradović, Čačić

Trener: Igor Čagalj

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Filipović, Miloš, Hasan, Matošević, Višić, Ereiz, Škeva (od 69. Cerovečki), Brujić (od 88. Anelka), Galić, Šepak (od 75. Aljinović)

Igrač susreta: Nikica Brujić (Tigar Sveta Nedjelja)

Zaslužena pobjeda gosta koji nije imao dostojnog protivnika u oslabljenom domaćinu. Zahvaljujući vrataru Gradića na predah se odlazi samo s 0:1 (Šepak u 24. minuti), obzirom da je prije toga domaća „jedinica“ Beblek u 2 navrata spriječio čiste golove gosta. U nastavku 5. uzastopnu pobjedu u prvenstvu za „tigrove“ potvrdio je kapetan Brujić pogotkom u 56. minuti.