Pomoćnici: Božiček i Tomić (svi iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Garašić(52), 0:2 Ćaćić(59)

SUTLA LADUČ: Galić, Vorih (od 61. Žižić), Čerimi, Matejaš (od 61. Marić), Jozić, Z. Đeno, Jančić, Štok, Turk, Šintić, Beluhan (od 46. Geršak)

Trener: Vladimir Tuweg

TOP: Jankavić (od 90. Jurin), Severec, Kolar, Holetić (od 90. Noršić), Salopek, Delač (od 90. Bišćan), Garašić (od 71. Stepianc), Gluić (od 61. Lovrinović), Ćaćić (od 71. Ibrahimović), Žuti, Sopić (od 46. Labrović)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Nikola Ćaćić (TOP)

Nakon 3 kola posta, igrači TOP – a našli su žrtvu u posljednjeplasiranom Sutla Laduču kojeg su svladali s 2:0. Sve bitno u Laduču dogodilo se početkom drugog dijela kada gosti u razmaku od 7. minuta golovima Garašića i Ćaćića bježe na nedostižnu prednost dovoljnu za 3 boda.

Nakon 8. kola vodi Zelina s 22 boda, 2. je Naftaš Ivanić s 20, Tigar Sveta Nedjelja je 4. s 18, dok je TOP na 8. mjestu s 11 bodova.

4. NL središte Zagreb – B - 8. kolo Tigar Sveta Nedelja – Mraclin 2:1 (1:0)

Višić u 90. za tri boda

Tigar Sveta Nedelja – Mraclin 2:1 (1:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Iličić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Anić i Tišljar (oba iz Križa)

Strijelci: 1:0 Ereiz(25), 1:1 Milatović(48), 2:1 L. Višić(90)

TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Filipović, Miloš, Hasan, Brujić, Kotarski, Šepak (od 46. L. Višić), Ereiz, Škeva (od 46. Cerovečki), Mohač (od 66. Sangare)

Trener: Damir Kovačić

MRACLIN: Crnolatac, Marjanović, Domitrović, Lučić, Đebro (od 64. Kaurin), Jurić (od 70. Kos), Milatović (od 88. Vidović), Hajduk, Budimir, Karić (od 88. Dadović), Dandić

Trener: Marijan Dužić

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedjelja)

Golom u posljednjim minutama susreta jocker s klupe Luka Višić donio je Tigru četvrtu uzastopnu pobjedu s kojim je momčad iz Rakitja skočila na 4. mjesto na tablici. Nakon što je sredinom prvog dijela domaćine Ereiz doveo u vodstvo, gosti su se u dvoboj vratili odmah u uvodnim minutama nastavka i taj „provizorni“ bod držali su sve do pred kraj dvoboja. No, onda je formu potvrdio već ranije spomenuti Višić i svojim 3. pogotkom u sezoni osigurao domaćinu kasno slavlje.