3. NL Centar - 7. kolo Samobor – Ponikve 3:1 (2:0)

3. NL Centar - 7. kolo
Samobor – Ponikve 3:1 (2:0)

Sudac: Jerbić (Velika Gorica)

Pomoćnici: Šarić i Aščić

Strijelci: 1:0 Rihtar(10), 2:0 Rihtar(44), 3:0 K. Regović(64), 3:1 Berić(85 – 11m)

SAMOBOR: Klemenčić, Kovač (od 76. Kleščić), Husinec, Razum (od 66. Vujić), A. Regović, Ašanin, Krajačić (od 55. Guliš), K. Regović, Zelenika (od 76. Strize), Rihtar (od 66. Kelava), Brdek

PONIKVE: Bermanec, Brdsko (od 84. Beram), Bakarić, Žejavac, Devčić (od 70. Juroš), Berić, Vragolović, Blagoev (od 60. Mrkus), Benko, Koletić (od 60. Fajdiga), Gulin (od 70. Bešlić)

Trener: Hrvoje Pipinić

Igrač utakmice: Bruno Rihtar (Samobor)

Promjena na klupi Samobora urodila je plodom. Lakše od očekivanog pobijeđena je momčad Ponikvi koja je do ovog kola držala solidno peto mjesto. Ključnu prednost Samoborci su ostvarili u prvih 45 minuta kada su predvođeni Brunom Rihtarom otišli na prednost od 2:0. Gosti su u 45. mogli pogoditi za 2:1 i unijeti neizvjesnost u drugi dio, no njihova najbolja prilika do tada završava na gredi već svladanog Klemenčića. Domaćini kontroliraju i nastavak susreta pa u 64. minuti Regović precizno pogađa suprotni kut istrčalog Bermanca za uvjerljivih 3:0. Gosti su tek 5 minuta prije kraja s bijele točke počasnim pogotkom ublažili poraz.

Nakon 7. kola vodi Vrapče sa 17 bodova, drugi je Karlovac 1919 sa 16, Samobor je 12. sa 7, dok je Sava na 16. mjestu s 5 bodova.

3. NL Centar - 7. kolo Vrbovec - Sava Strmec 1:1 (0:0)

Grofelnik okrunio dobru igru golom za bod

Vrbovec - Sava Strmec 1:1 (0:0)

VRBOVEC – Gradski stadion

Sudac: Krizmanić

Pomoćnici: Krmar i Stanković (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Slišković(78), 1:1 Grofelnik(89)

VRBOVEC: Zrinščak, Mikulec, M. Tolić, Jantoljak, Ćosić, Trošić (od 86. Škaro), Turk (od 63. Colarić), Babić, Bubnjar, Martinović, Slišković

Trener: Dražen Biškup

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Vrančić (od 77. Jakovljević), Kos, Mršić, Grofelnik, Manzin, Kižlin, Moštak, Manzin, Plojović – Beriša (od 70. Brkić)

Trener: Dražen Bobinec

Igrač utakmice: Luka Grofelnik (Sava Strmec)

Dobra igra igrača Save nagrađena je bodom s teškog gostovanja u Vrbovcu. Nakon što su mreže dugo mirovale, u posljednjih 15 minuta svaka momčad postiže po gol. Domaćine je iz gužve u 78. minuti u početnu prednost doveo Slišković, a dobru igru tijekom cijelog susreta Grofelnik je okrunio golom u 89. s kojim je Sava zasluženo stigla do 5. prvenstvenog boda u ovoj sezoni.