Pomoćnici: Lalić i Dolenec (oba iz Siska)

GRADIĆI: Beblek, Rajić, Borovac, Sudar (od 46. Pralas), Hrženjak (od 22. Godinić), Cindrić, Cerovski, Božić (od 80. Ćaćaić), Abramović, Preradović, Vojnić (od 46. Posavec)

Trener: Igor Čagalj

TOP: Jankavić, Noršić, Holetić (od 80. Severec), Salopek, Delač (od 57. Lovrinović), Garašić, Kolar, Gluić, Žuti, Sopić, Stepinac (od 80. Ibrahimović)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Ivan Rajić (Gradići)

Nezaslužen poraz izabranika Tomislava Jakopeca odigrao se u Gradićima u susretu, u kojem su gosti dobar dio utakmice bili bolji takmac, no bez realizatorske mirnoće nisu mogli do bodova. Uz diktiranje tempa tijekom cijelog prvog dijela, gosti su najbolju priliku za vodstvo imali u nastavku (57. minuta), no udarac Salopeka odsjeda na gredi vrata Gradića. Domaćini su promašaje Kerestinčana naplatili u dvadesetak minuta prije kraja kada Rajić koristi grešku vratara TOP – a Jankavića i pronalazi put lopti do mreže za minimalno slavlje od 1:0.

Nakon 7. kola vodi Naftaš Ivanić sa 17 bodova, 2. je Zelina sa 16, Tigar Sveta Nedjelja je 6. s 12 bodova, dok je TOP je 10. s 8.

4. NL središte Zagreb – B - 7. kolo Tigar Sveta Nedelja – Topusko 3:0 (1:0)

Stigli i do 4. prvenstvene pobjede

Tigar Sveta Nedelja – Topusko 3:0 (1:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Ilčić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Anić i De Villa (oba iz Križa)

Strijelci: 1:0 Brujić(4), 2:0 Višić(48), 3:0 Višić(64)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Razum, Filipović, Miloš, Matošević (od 81. Kotarski), Brujić (od 77. Aljinović), Galić, Bišćan, Bošnjak (od 46. Cerovečki), Šepak (od 46. Višić), Ereiz, Mohač (od 88. Franjić)

TOPUSKO: Petrović, Jelekovac, Likarević (od 86. Putrić), Kirin (od 58. Grubić), Gomez (od 86. Bašić), B. Abramović, D. Abrabović (od 77. Strmečki), Matić (od 77. Kaurić), Komšić (od 46. Briješki), A. Ban, J. Ban

Trener: Igor Krmpotić

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Rakitje)

Zahvaljujući brzom golu Brujića domaćini već od 4. minute vode s 1:0. Gosti iz Topuskog ostavljeni su bez svake nade odmah početkom drugog dijela kada u igru u 46. minuti umjesto Šepaka ulazi Višić koji s 2 brza pogotka u 48. i 64. minuti odvodi svoju momčad do četvrte prvenstvene pobjede.

NK Samobor i trener Bašić sporazumno prekinuli suradnju

Novi trener Samobora je Sven Raić

Novi trener Samobora je Sven Raić-1

Nakon 6. kola tekućeg prvenstva NK Samobor i Stjepan Bašić sporazumno su prekinuli suradnju pa će novi trener samoborskog trećeligaša biti Sven Raić koji će vatreno krštenje bez priprema za uigravanje imati već sutra na domaćem terenu (16, 15) protiv Ponikvi, trenutno petoplasirane momčadi lige.

Sada već bivšem treneru Bašiću presudio je poraz u Odranskom Obrežu (četvrti u sezoni, ukupno samo 4 boda) s kojom Samoborci od ovog kola, zajedno sa Savom iz Strmca, dijele posljednje mjesto na tablici 3. NL Centar.