Moslavac Open 2022

Tihana Jagodić ponovno zlatna

Na zadnjem održanom turniru Hrvatskog kickboxing saveza 24. listopada u Popovači, pod nazivom Moslavac Open 2022, samoborski Kickboxing klub Fortis Domaslovec predstavljali su Tihana Jagodić, Alen Ćosić, Dominik Stanić i Matej Sokolović.

Svi naši natjecatelji nastupili su u kicklight disciplini, a najuspješnija je bila Tihana, koja je ponovno osvojila zlato u kategoriji seniorki -65 kg i proglašena je najboljom seniorkom turnira, čime je još jednom potvrdila aktualni status prvakinje Hrvatske u ovoj kategoriji.

Alen je osvojio srebro u kategoriji juniora -69 kg, a srebro je osvojio i Dominik u kategoriji seniora +94 kg.

Matej nije nastupio u službenom dijelu, jer nije imao protivnika u kategoriji starijih kadeta +69 kg.

U pratnji naših natjecatelja bili su predsjednik kluba Tomo Fabekovec te Ivica Stanić, trener i najzaslužnija osoba za ovako dobre rezultate naših natjecatelja.

Više fotografija i informacija o radu kluba potražite na FB stranici Kickboxing Fortis Samobor.