JŽNL - 6. kolo Zrinski - Jaska Vinogradar 0:3

Gostima tri boda, Vlahović ponudio ostavku

Farkaševec, igralište SC Široki Grm

Gledatelja: 50

Sudac: List (Vrbovec); Pomoćnici: Mikšec i Crnoja

Strijelci: 0:1 Rupčić (10), 0:2 Rupčić (20 - 11 m), 0:3 Borovec (45)

Zrinski: Radek, F. Vrančić (od 42. M. Marić), Otmačić, Zrinjan, Ištuk, Kupres, Burić (od 85. Telišman), L. Marić 5,5 (od 53. Kižlin), Hercigonja, Mataušić (od 85. D. Vrančić), Domović (od 60. Trnar)

Trener: Mladen Vlahović

Jaska Vinogradar: Braje, (od 80. Pajić) Krnjus, Mičunović, Borovec (od 80. Mesic), Kordić, Rupčić, Kopić (od 46. Miščin), Novosel, Meter, Nad (od 65. Sedlar), Borković (od 73. Belan)

Trener: Sanjin Lucijanić

Igrač utakmice: Luka Rupčić

Bila je to, uglavnom, "utakmica u jednom smjeru" i to onome prema vratima domaćina. Sve je u pogledu rezultata bilo riješeno u prvih 45 minuta, kada su gosti iz grada vinograda i vina, ostvarili prednost od tri pogotka, što je bilo u konačnici i dovoljno za osvajanje tri boda.

Već u 8. minuti gosti imaju priliku za vodstvo, ali se dva puta obranom istakao vratar domaćina Radek. Ipak, igrači iz Jastrebarskog u 10. minuti dolaze do vodstva, kada je, nakon brze kontre, u šansu gurnut Rupčić, koji ne griješi i to je 0:1.

U 20. minuti gosti dižu vodstvo na 0:2, kada je, nakon prekršaja unutar 16-erca, dosuđen kazneni udarac, a precizan je po drugi puta Rupčić. Ima i domaćin jednu priliku, i to u 35 minuti, kada je sve bilo dobro napravljeno, ali je Mataušićeva lopta završila u rukama vratara Braje.

Gosti svoj treći zgoditak postižu u 45. minuti, kada se, u tri poteza, u šansi našao Borovec, koji ne griješi, pa se na odmor odlazi s rezultatom od 0:3.

Drugi dio u svemu je bio skromniji, iako su obje momčadi imale po neku polupriliku, ali rezultat se do kraja nije mijenjao.

Gosti zaslžneo odnose bodove, a po okončanju utakmice trener domaćina Mladen Vlahović najavio je svoju ostavku na mjesto voditelja momčadi. Očito je da rezultati nisu na strani trenera, ali ni igrači ne daju na igralištu ono što se od njih očekuje.