Sudac: Bujan( Guci Druganički) 7. Pomoćnici: Bučar i Sušanj.

Strijelci: 0:1 Eto Koumenyanou (10), 1:1 Krajačić (25)

Samobor: Klemenčić, Razum (od 74. Vujić), Ašanin (od 60. Novoselec), Brdarić (od 46. Zelenika), Guliš, Krajačić, Kovač (od 60. Kelava), Ragović (od 46. Čerkez), Husinec, Rihrat, Brdek

Trener: Stjepan Bašić 6

Ravnice Balagović, Čečura, Piršić, Kopić, Brpdarić, Madrid, Kukrika, Orešković (od 63. Baričević), Rto Koumenyanou (od 80. Topić), Carl, Kesić (od 63. Althaller)

Trener: Vladimir Balagović

Igrač utakmice: Luka Piršić

Želje za rezultatski uspjeh bile su prisutne kod obiju momčadi. Ipak, sve je to nekako ostalo po strani, jer prezentacija nogometa nije bila niti priblžno onoj koju su, ovaj puta malom broju, gledatelji priželjkivali.

Povici domačih navijača, ali i gustujučih i pokušaji buđenja svoje momčadi, ostali su tek pokušaji. Bilo je želje i htijenja, ali isuviše mnogo tehničkih pogrešaka.

Gosti dolaze u vodstvo već u 10. minuti, kada ubačaj lopte s lijeve strane najbolje prati Eto i, nakon nekoliko dodavanja, sprovodi u mrežu nemoćnog vratara Klemenčića. Bez sumnje lijepa kombinacija navalnog reda Ravnica za 0:1.

Samobor nakon primljenog pogotka ima i neke poluprilike, da bi u 25. minuti, dobra akcija domaćina urodila plodom a egzekutor je bio Krajačić. S omjerom 1:1. otišlo se na odmor.

Drugi je dio, nažalost pružio još manje od prvog. Lopta "ti meni ja tebi", pa onda nabij, kao da je bila osnovni postulat za obje momčadi.

Sve u svemu, gosti su Samobor napustili zadovoljni bodom, a domaćinu ostaju brojne dileme i razmišljanja oko mogućeg napretka kvalitete igre.