Pomoćnici: Delač (Karlovac) i Sušanj (Ogulin)

LUKAVEC: Anić, Marijan Grdenić, Krpan, Žuljević, Banić, Valentinčić (od 62. Kahlina), Ostojić (od 77. Marko Grdanjski), Matić, Turkalj (od 62. Vidaković), Cimeša, Sedlaček

Trener: Slaven Bratovanja

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević (od 80. Horvatinec), Marić, Vrančić (od 46. Sandro Kižlin), Roberto Kižlin, Kos, Mršić, Grofelnik, Manzin, Moštak (od 90. Motočić), Plojović – Beriša (od 80. Vidović)

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Sandro Kižin (Sava Strmec)

Treće kolo bilo je sretno za igrače Save koji su ubilježili prvu prvenstvenu pobjedu s kojom su pobjegli s posljednjeg mjesta na tablici. Anuliran je tako i nedostatak domaćeg terena na Lazini na kojem Strmčani još od početka sezone nisu zaigrali. Gol vrijedan tri boda postigao je Grofelnik u 58. minuti, a uz to i obrana je bila na nivou potrebnom za ostvarivanje pobjede ne pokleknuvši pred napadima domaćina niti u jednom navratu.

Nakon 3. kola vodi Vrapče s 9 bodova, drugi je Kurilovec sa 7, Samobor je 11. s 3 boda, koliko ima i 14. Sava Stmec.

3. NL Centar - 3. kolo Bistra – Samobor 3:1 (0:1)

Krenuli dobro, pa sve prosuli

Bistra – Samobor 3:1 (0:1)

DONJA BISTRA - SC Bistra

Sudac: Milin (Dugo Selo)

Pomoćnici: Bilić i Jurčec (oba iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Brdek(8), 1:1 Kukec(64), 2:1 Mandić(85), 3:1 Pavlović(89)

BISTRA: Rihtar, Šinko, Kukec (od 83. Seleši), Jolić, Vodopijak, Nakić (od 46. Pejić), Mandić, Pavlović (o 90. Brdsko), Ljubić (od 46. Gulija), Jakopić, Lučak (od 60. Kereša)

Trener: Dalibor Sanader

SAMOBOR: Klemenčić, Balen (od 46. Krajačić), Husinec, Novoselec, Ašanin (od 46. Kelava), Guliš (od 65. Mohač), Rihtar, Kovač (od 46. Čerkez), Regović, Zelenika (od 56. Brdarić), Brdek

Igrač utakmice: Filip Mandić (Bistra)

Sve dobro iz prvog dijela Samoborci su prosuli u drugih 45 minuta gostovanja u Donjoj Bistri. Brdek u 8. minuti postiže svoj drugi prvenstveni pogodak s kojim su gosti otišli na predah vodeći s minimalnom prednošću. Domaći su konce povezali sredinom nastavka kada na 1:1 poravnava Kukec. Samoborci nisu izdržali pritisak igrača Bistre u posljednjih 10 – ak minuta pa golom Mandića i Pavlovića domaćini u konačnici mirno privode susret kraju i slave pobjedu od 3:1.