Pomoćnici: Šarić (Dugo Selo) i Stanković (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Vidović(24), 1:1 Ivezić(46), 2:1 Rihtar(82), 3:1 Đonlić(90)

HAŠK: Dewhurst, Andrašec, Čopec, Ivezić, Rihtar, Jelavić (od 62. Palić), Talan, Perinić (od 90. Matanović), Ribarić (od 77. Đonlić), Mioković (od 62. Režek), Krajačić

Trener: Ivan Piplica

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević (od 88. Horvatinec), Marić, Kos, Držić, Grofelnik (od 71. Vrančić), Vidović (od 78. Brkić), S. Kižlin, Manzin, R. Kižlin, Moštak (od 71. Mršić)

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Roko Ivezić (HAŠK)

Copy paste prvog kola odigrali su nogometaši Save na gostovanju u Pešćenici. Bolje prvo, a lošije drugo poluvrijeme rezultiralo je u konačnici porazom od 2 gola razlike. Sredinom prvog poluvremena Vidović je spremio loptu u mrežu domaćina za minimalnu prednost Strmčana s kojom se otišlo na predah. Prva minuta nastavka donosi izjednačenje golom Ivezića. Virtualni remi potrajao je sve do posljednjih 10 minuta kad domaćini pronalaze dodatnu snagu te pogocima Rihtara i Đonlića upisuju prvu prvenstvenu pobjedu.

Nakon 2. kola vode Karlovac 1919 i Vrapče s po 6 bodova, Samobor je 10. s 3, dok je Sava na 18. mjestu s 0 bodova.

1. županijska nogometna liga zapad – 3. kolo

Svi domaći klubovi prosuli bodove

Dinamo (O) – Sloga SU–ZA (O) 0:2

(Miletić '74, Franjičević '90)

Novaki – Krašić 1:2

(Vešligaj Golubić '40; Tukić '15, Povrženić '20)

Samoborski Otok – Savski Marof 0:4

(Vasović '13, Gorgiev '59, '64, Zogaj '76)

Jamnica – Bestovje 5:1

(Grčević '30, Žlebečić '65, '69, Milatović '76, Britvec '79; Gajger '80)

Nakon 3. kola vode BSK, Pušća i Sloga - Suza s po 9 bodova, Bestovje i Samoborski Otok su na 12. i 13. mjestu s jednim, dok su Novaki na 14. mjestu s 0 bodova.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 3. kolo

Svi naši prošli kao bosi po trnju

Rakov Potok - Strmec (B) 1:2

(Všetečka '27; Novački '33, Bedeković '65)

Klokočevac – Polet (B) 0:1

(Stuparić '86)

Bregana – Meštrica 1:4

(Čaušević '65; Košutić '58, Galović '62, '75, Bartolović '68)

Turopoljac – Zrinski 3:0

(Saraf '45, Sudec '48, Hadžiabdić '67)

Nakon 3. kola vode Jaska i Lomnica s po 9 bodova, Rakov Potok je 8. s 4, Zrinski i Bregana su na 12. i 13. mjestu s 3, dok je Klokočevac na 16. mjestu s 0 bodova.

Strijelac: 0:1 Stuparić (85. - 11m)

Klokočevac: Bišćan, Penić, Beloša (od 54. Ladišić), Trkeš, Nečemer, Grubar (od 71. Kožar), Ahlin (od 71. Prelec), Matijaščić (od 58. Kižlin), Tančak, Račić, Babojelić

Polet (Bu): Gliglorević, Đuretić, Dejanović, Matušin (od 90. Milanović), Pejak, Jušić (od 58. Sučić), Cvitanović, Cavri (od 46. Janječić), Stuparić, Župetić

Igrač utakmice: Mario Stuparić

Minute prvog dijela djelovale su, po nogometnom rječniku, vrlo umirujuće. Nije bilo prilika ni s jedne strane, sve do 30. minute, kada je uslijedila jedna konstruktivna kontra gostiju, ali je vratar Bišćan odličnom intervencijom spasio domaću mrežu od pogotka.

Sve se nekako poboljšalo u drugom dijelu, kada su učinjene brojne izmjene, pa je jedna i druga momčad stvorila po nekoliko prilika za pogotke. U 63. minuti za domaćina priliku ima Ahlin, ali njegova lopta završave pokraj gola. Veliku priliku za domaćina ima u 65. minuti i Kižlin, ali, umjesto u mrežu, lopta je završila visoko preko gola gostujućeg Gligorevića.

I, kada je sve nekako "mirisalo" na neodlučen ishod bez pogodaka, nakon ubačaja lopte Sučića pred vrata Bišćana, Trkeš igra rukom i to je kazneni udarac za goste, kojeg u pogodak pretvara Stuparić, za 0:1.

Bio je to i konačan ishod susreta u kojem domaćin ipak treba žaliti za propuštenim. No, iako je to treći poraz u nizu, sve je još otvoreno, jer Klokočevac bez sumnje ima igračkog potencijala za daleko bolje rezultate.