3. NL CENTAR - 2. kolo Samobor - Karlovac 1919 0:1

Sudac: Šaško (Popovača); pomoćnici: Vitković i Horvatinović

Samobor: Klemenčić, Balen (od 62. Krajačić), Novoselec, Kovač (od 46. Čerkez), Mohač (od 55.), Ašanin (Guliš), Regović, Husinec, Brdarić (od 62. Zelenika)

Karlovac 1919: Šteko, Ribar, Paracki, Zavalić, Budimir, Medynsjyy, Pausić, Matiazh, Stepinac, Pamić (od 75. Kristaj), Bunoza

Trener: Igor Pamić

Igrač utakmice: Ivan Matiazh

Gosti iz Karlovca zasluženo, za njih s neugodnog gostovanja u Samoboru, odnose sva tri boda. Domaćinu se ne može osporiti želja za uspjehom, ali, nažalost, bilo je ostvareno premalo prilika za realizaciju. U tom dijelu nisu ni gosti pokazali nešto značajno, ali u 25. minuti, nakon ubačaja s lijeve strane i slobodnog udarca preko Parackog, lopta je došla do Matiazha, koji pogađa mrežu nemoćnog Klemenčića za 0:1.

Samo minutu kasnije Samobor ima priliku, ali je sve otišlo u nepovrat, budući da je nedostajala željena završnica.

U drugom dijelu gosti majstorski čuvaju loptu, iako domaćin ima inicijativu. No, šansi je malo, uz tek onu u 75. minuti za goste, te Krajačićevu za domaćina u 85. minuti.

Domaćin će sigurno imati opravdane kritike na suđenje, ali vrijedi naglasiti da odluke suca nisu utjecale i na konačan rezultat susreta.