4. nogometna liga središte Zagreb – B - 30. kolo Sutla Laduč – Sava Strmec 1:2 (0:1)

Sava pobijedila, ali nije uspjela

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 30. kolo
Sutla Laduč – Sava Strmec 1:2 (0:1)

LADUČ – Igralište Laduča

Sudac: Čerkez

Pomoćnici: Crnoja i Jantoljak (svi iz Vrbovca)

Strijelci: 0:1 Plojović – Beriša(11 – 11m), 0:2 Plojović – Beriša(68), 1:2 Turk(84)

SUTLA LADUČ: Galić, Minković, Matejaš, Šoštarić, Đeno, Štok, Turk, Šintić (od 71. Krpić), Beluhan, Žižić (od 65. Skender), Fistrić

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević, Marić, Brkić (od 46. Vrančić), Kos, Držić, Mamić (od 83. Motočić), Manzin, Horvatinec (od 83. Petravić), Plojović - Beriša

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Denis Plojović – Beriša (Sava Srmec)

Čekajući pozitivne vijesti iz Gline igrači Dražena Bobinca minimalno su svladali domaćina ponajviše zahvaljujući (ponovno) raspoloženom Plojović – Beriši, no u ukupnom zbroju momčad iz Strmca ostala je kratka za jedan bod. Za utjehu, igrači iz Strmca pružili su oku dopadljiv nogomet, najefikasniji u ligi (uz Moslavinu 87 postignutih pogodaka u 30. kola) pa uz zadržavanje postojećeg kadra i sljedeće sezone će igrati bitnu ulogu za naslov prvaka.

Nakon posljednjeg, 30. kola, prvak je Samobor sa 69 bodova, druga je Sava Strmec sa 68, četvrti je GNK Tigar Sveta Nedelja s 58, dok je TOP na 8. mjestu s 40 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 30. kolo TOP – Lekenik 3:1 (1:1)

TOP na kraju završio kao osmi

TOP – Lekenik 3:1 (1:1)

Sudac: Matijašec (Zaprešić)

Pomoćnici: Anić i Tišljar (Križ)

Strijelci: 0:1 Perić(20), 1:1 Garašić(38), 2:1 Horvat(55 – ag), 3:1 Lovrinović(76)

TOP: Maglica, Salopek, Delač (od 77. Rendulić), Ćaćić, Sopić, Stepinac (od 46. Ivanović), Runtas (od 55. Lovrinović), Žuti (od 6. Sviben), Rupčić (od 17. Čvrk), Garašić

Trener: Tomislav Jakopec

LEKENIK: Zagorec, Horvat, Jolić, Jergović, Perić, Kolarić, Klečić (od 57. Živčić), Balen, Dragić, Perušić (od 57. Pezer), Sekulić

Trener: Zoran Tomčić

Igrač utakmice: Domagoj Garašić (TOP)

Pobjedom od 3:1 momčad TOP – a završila je sezonu na 8. mjestu, zlatnoj sredini tablice, čime vodeći ljudi 4. ligaša iz Kerestinca, novajlije u ligi, mogu biti zadovoljni. Početnu prednost gosta iz Lekenika domaćini su anulirali golom Garašića pa se na predah otišlo s 1:1. Nastavak donosi grešku Horvata koji šalje loptu u vlastitu mrežu za minimalnu prednost ekipe iz Kerestinca koja pobjedu potvrđuje golom Lovrinovića iz 76. minute, samo 20 – ak minuta nakon što je ušao u igru.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 30. kolo Zelina - GNK Tigar Sveta Nedelja 1:3 (0:2)

GNK Tigar Sveta Nedelja četvrti

Zelina - GNK Tigar Sveta Nedelja 1:3 (0:2)

SVETI IVAN ZELINA – Igralište Zeline

Sudac: Korzo (Sisak)

Pomoćnici: Rožanković (Glina) i Krnic (Sisak)

Strijelci: 0:1 Bišćan(12), 0:2 Višić(22 – 11m), 0:3 Brujić(72), 1:3 Horvat(85)

ZELINA: Klepac (od 72. Dragija), Jantoljak (od 60. Posuda), Mrazović, Garić, Haramina, Juren (od 46. Koščec), Simeunović, Glibo, Ovčar (od 46. Horvat), Šaško (od 46. Sambol), Hezler (od 77. Kramarić)

Trener: Branimir Šepić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Klemenčić, Filipović, Krišto, Kenda, Podravec, Frajt, Višić, Škeva, Brujić, Galić, Bišćan

Igrač utakmice: Luka Višić (Tigar Sveta Nedelja)

U derbiju kola petom uzastopnom pobjedom igrači Tigra uspješno su zaključili premjerni nastup u ovom rangu natjecanja. Lakše od očekivanog gosti su već nakon polovice prvog dijela imali prednost od dva gola razlike. Nakon kratkotrajne domaće inicijative Biščan u 12. minuti koristi ubacivanje Višića za otključavanje domaće mreže. Desetak minuta kasnije asistent kod prvog gola postaje strijelac drugog. Višić je precizan s bijele točke nakon prekršaja nad Galićem u 16 metara domaćina. Posljednji ovosezonski pogodak za momčad iz Rakitja postiže Brujić u 72., a počasni gol za ublažavanje poraza Zeline djelo je Horvata 5 minuta prije sučeva posljednjeg zvižduka.