4. nogometna liga središte Zagreb – B - 29. kolo Sava Strmec – Banovac 6:0 (1:0)

Sava nastavlja lov za Samoborom

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 29. kolo
Sava Strmec – Banovac 6:0 (1:0)

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Dikić (Voloder)

Pomoćnici: Šaško i Vuković (oba iz Popovače)

Strijelci: 1:0 Manzin(2), 2:0 Plojović – Beriša(47), 3:0 Moštak(53), 4:0 Vrančić(57), 5:0 Plojović – Beriša(66), 6:0 Plojović – Beriša(69)

SAVA STRMEC: Đurđek (od 70. Kavčić), Marić, Brkić (od 60. Jakovljević), Jelavić (od 60. Motočić), Držić, Mršić (od 46. Plojović – Beriša), Vrančić, Mamić, Manzin (od 60. Petravić), Horvatinec, Moštak (od 70. Barišić)

Trener: Dražen Bobinac

BANOVAC: Žugaj, Pranjić, Martinović (od 64. Rožanković), Avramović (od 57. Baron), Gomaz, Ban, Filipović, Bakšić (od 51. Muža), Milatović (od 57. Horvatin), Šamija, Ćosić

Trener: Dario Žinić

Igrač utakmice: Denis Plojović - Beriša (Sava Strmec)

Sava uvjerljivom pobjedom nastavlja lov za Samoborom, no ponestaje joj minuta za rezultatski preokret. U pretposljednjem kolu svladan je Banovac koji se nije ni snašao na Lazini, a već je bio u minusu. U 2. minuti početni gol prednosti Strmčanima donosi Manzin. Na početku drugog dijela u igru ulazi Plojović – Beriša i ubrzo produžuje niz na tri uzastopna susreta s postignutim pogotkom. Osim gola u 47. minuti, napadač Save je još u 2 navrata matirao gostujućeg vratara Žugaja za ukupno hat – trick. Strijelci u drugom dijelu bili su i Vrančić te Moštak pa gosti put Gline odnose pola tuceta pogodaka u svojoj mreži.

Nakon 29. kola vodi Samobor sa 66 bodova, druga je Sava Strmec sa 65, Moslavina je treća s 59 bodova, GNK Tigar Sveta Nedelja je na 4. mjestu s 55, dok je TOP na 10. mjestu s 37 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 29. kolo Tigar Sveta Nedelja – Sutla Laduč 8:0 (4:0)

Najuvjerljivije izdanje Kovačićevih igrača

Tigar Sveta Nedelja – Sutla Laduč 8:0 (4:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Roksa (Farkašić)

Pomoćnici: Dolenec i Krnić (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Podravec(14), 2:0 Višić(19), 3:0 Višić(30), 4:0 Višić(43), 5:0 Višić(52), 6:0 Hasan(55), 7:0 Garibović(77), 8:0 Garibović(84)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Jankavić, Filipović (od 65. Frajt), Krišto, Hasan (od 65. Cerovečki), Cvetković (od 72. Burnik), Brujić (od 65. Garibović), Galić, Bišćan (od 46. Kenda), Podravec, Višić, Škeva

SUTLA LADUČ: Galić, Matešić, Šoštarić, Z. Đeno, Skender, Štok, Turk, Šintić (od 88. Margetić), Beluhan (od 52. Krpić), Žižić, Fistrić

Igrač susreta: Luka Višić (GNK Tigar Sveta Nedelja)

Još jedna uvjerljiva pobjeda Tigra, štoviše najuvjerljivije izdanje igrača Damira Kovačića u tekućoj sezoni rezultiralo je s 8 golova u gostujućoj mreži. Najraspoloženiji u redovima domaćina s čak pola postignutih golova bio je nezaustavljivi Luka Višić, a realizatorsku dionicu također su imali i Podravec (jedini u prvom dijelu) te jednom Hasan i dva puta Garibović u samom smiraju susreta. Gosi iz Laduča skromni i kvalitativno daleko od razigranih domaćina.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 29. kolo Moslavina - TOP 9:0 (2:0)

POčelo miroljubivo, pa onda "gaženje"

Moslavina - TOP 9:0 (2:0)

KUTINA- Gradski stadion

Gledatelja 300

Sudac: Sopić (Samobor)

Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Jukić (Farkaševac)

Strijelci: 1:0 Batarelo(15), 2:0 Miklić(33), 3:0 Milinković(63), 4:0 Lilovac(70), 5:0 Lončarević(77), 6:0 Batarelo(82), 7:0 Lilovac(87), 8:0 Lilovac(88), 9:0 Lilovac(89)

MOSLAVINA: Bartolec, Miklić (od 46. Lončarević), Handanović (od 76. Dajčar), Lilovac, Batarelo, Burić (od 83. Kovačević), Milinković (od 76. Slekovac), Novak, Radošević (od 83. Dodić), Škurla, Vlajsović (od 76. Barišić)

Trener: Zoran Buinac

TOP: Maglica, Noršić, Holetić, Salopek, Žuti, Delač, Sviben, Ivanović (od 57. Rendulić), Ćaćić, Garašić, Čvrk (od 46. Runtas)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Ante Batarelo (Moslavina)

U proljetnom dijelu sezone razigrana Moslavina pregazila je goste iz Kerestinca s čak 9:0. Počelo je dosta miroljubivo, sa samo 2 gola u prvih sat vremena igre da bi potom domaćini dobili krila te u posljednjih 20 minuta čak 6 puta matirali nemoćnog Maglicu na vratima momčadi TOP – a. Kod domaćina s najpreciznijim nišanom Lilovac, strijelac 4 pogodaka.