4. nogometna liga središte Zagreb – B - 28. kolo TOP – Samobor 0:2 (0:1)

Pomoćnici: Kukurić (Sisak) i Dario Rožanković (Glina)

Strijelci: 0:1 Brdek (41), 0:2 Mohač(71 – 11m)

TOP: Maglica, Noršić, Holetić (od 46. Ivanović), Salopek, Žuti, Rendulić (od 30. Runtas), Sviben, Ćaćić, Sopić (od 60. Stepinac), Delač (od 79. Čvrk), Garašić

Trener: Tomislav Jakopec

SAMOBOR: Štefković, Čerkez, Husinec, Mohač, Ašanin, Brdek, Guliš, Krajačić, Vujić, Kelava (od 83. Gluić), Štulec (od 88. Novoselec)

Igrač utakmice: Jurica Brdek (Samobor)

Rutinirano, s po jednim pogotkom u svakom poluvremenu Samoborci su u obližnjem Kerestincu upisali pobjedu pa ih sada samo 180 minuta igre dijeli od naslova prvaka. Već 23. gol sezone postigao je Jurica Brdek u 41. minuti i tako svojoj momčadi donio mir pred predah, a za sebe još povećao šanse da bude prvi topnik lige (drugoplasirani Šoštarić kasni 5 golova). U nastavku su gosti čekali potvrdu za pobjedu i ona je stigla u 71. minuti kada s bijele točke na konačnih 0:2 postavlja Mohač.

Nakon 28. kola vodi Samobor sa 63 boda, druga je Sava Strmec sa 62, četvrti je GNK Tigar Sveta Nedelja je s 52, dok je TOP na 9. mjestu s 37 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 28. kolo GNK Tigar Sveta Nedelja – Topusko 5:0 (2:0)

Pet lakih ugriza raspoloženih Tigrova

GNK Tigar Sveta Nedelja – Topusko 5:0 (2:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Tomić (Borovac)

Pomoćnici: Dabrović (Voćarica) i Jovanović (Novska)

Strijelci: 1:0 Višić(2), 2:0 Cvetković(38), 3:0 Bišćan(47), 4:0 Višić(51), 5:0 Kotarski(86)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Jankavić, Filipović, Krišto, Hasan, Cvetković, Brujić, Galić, Bišćan, Frajt (od 65. Kotarski), Višić, Cerovečki

TOPUSKO: Petrović, Jekekovac, Bogović (od 58. Kaurić), Ferderbar (od 58. Komšić), Piršić (od 46. Likarević), Sijerić, D. Abramović, B. Abramović, Plemenčić, Putrić, Kirin

Trener: Ivan Turkalj

Igrač utakmice: Luka Višić (GNK Tigar Sveta Nedjelja)

Što se prvenstvo sve više bliži kraju, igrači Tigar Rakitja igraju rasterećenije pa se pobjede s visokom gol razlikom upisuju sve češće i češće. U ovom kolu uvjerljivo je savladano Topusko čiji su igrači izdržali samo 2. minute bez primljenog pogotka. Nakon Višićevog privijenca do odmora je terensku nadmoć potvrdio Cvetković pogotkom u 38. minuti. Odmah na startu drugog dijela sve rezultatske sumnje otklanja Bišćan, a potom još jednom Višić te pred kraj susreta Kotarski potpisuju uvjerljivu pobjedu nad skromnom momčadi gosta.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 28. kolo Croatia (H) – Sava Strmec 1:2 (0:1)

Ovaj put presudio đoker s klupe

Croatia (H) – Sava Strmec 1:2 (0:1)

HRASTJE – Stadion NK Hrastja

Sudac: Čerkez (Vrbovec)

Pomoćnici: Crnoja (Vrbovec) i Bukovčan (Cubinec)

Strijelci: 0:1 Horvatinec(25), 1:1 Blagec(67), 1:2 Plojović Beriša(88)

CROATIA HRAŠĆE: Kralj, Maloseja, Pekčec, Steković, Zaplatić, Fluka, Blagec, Peteljak (od 15. Bičak), Bedeković (od 57. Pižir), Lončar, Hrupec

Trener: Vladimir Sever

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić (od 77. Čule), Brkić (od 61. Plojović - Beriša), Jelavić (od 89. Petravić), Kos, Držić, Mršić (od 61. Vrančić), Mamić, Manzin, Horvatinec, Moštak

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Antonio Dadović (Mraclin)

Golom jokera s klupe Plojovića Beriše u 88. minuti Sava je upisala teško izboren trobod i tako nastavila „disati za vratom“ Samoboru sa i dalje samo bodom zaostatka. Iako je gost prvi došao u prednost golom Horvatineca (25. minuta), srčani domaćini se nisu predavali pa sredinom nastavka zahvaljujući Blagecu dolazi do izjednačenja. U 61. trener Save Bobinac napravio je dvije zamjene, ušli su Vrančić i Plojović – Beriša i upravo ovaj potonji koristi prigodu u zadnjim minutama susreta da svojom momčadi donese minimalnu, ali po broju prigoda i terenskoj nadmoći zasluženu pobjedu.