1. ŽNL - zapad, 24. kolo Klokočevac - Mladost (L) 3:0 (2:0)

Pobjedom osigurali viši stupanj natjecanja

Gledatelja: 100

Sudac: Kelečić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Holetić i Štulec

Strijelci: 1:0 Račić (17), 2:0 Sodič (25), 3:0 K. Vapnar (76).

Klokočevac: Bišćan, Penić, Beloša (od 78. Šteko),Becić, Nečemer (od 66. Trkeš), Grubar, Ahlin (od 75. K. Vapnar), Sodič, Kižlin (od 61. Prelec), Eačić, Ladišić (od 66. Babojelić)

Mladost(L): Pušec, Glavač, Karačić, Tadić (od 46. Zekić), Tubikanec, Jambrešić, Patrčević (od 67. Milić), Pažin, Anzulović, Tvrdeić, Ružić (od 75. Bogdan)

Trener: Stjepan Horvat 6

Crveni karton: Karačić (48. - udaranje suparnika)

Igrač utakmice: Matevž Sodič

Slavljenički je okončana ova utakmica, u kojoj je momčad Klokočevca potvrdila naslov prvaka 1. ŽNL - zapadna skupina. Vremenske prilike ostavile su traga na posjetu, jer se, prema najavama, očelkivalo više od 200 ljubitelja nogometa iz Klokočevca i okolice. No, i nešto skromniji posjet nije onemogućio igračko i navijačko slavlje po okončanju susreta.

Nakon malo dobroga u prvih 15 minuta, slijedi "paljba" domaćina, koji u 17. minuti, nakon odličnog proigravanja Beloše, okončava Račić za 1:0. Ponajbolji u redovima domaćina, Sodič, diže, nakon proigravanja Kižlina, rezultat za domaćina u 25. minuti na 2:0. Imaju i gosti nekoliko prilika, ali je vratar Bišćan pokazao vrijednost.

U drugom dijelu kiša i loše vrijeme kao da su "ohladili" igrače jedne i druge momčadi. No, kada se kod domaćina opet digla "radna temperatura", sve se i dalje odvijalo na zadovoljstvo navijača. Isključenje Karačića omogućilo je domaćinu veću aktivnost pa je tako u 76. minuti K. Vapnar, nakon tri poteza igrača u navali, pogodio za 3:0.

Do kraja bilježimo pogađanje grede Sodiča s 25 metara iz slobodnog udarca te nekoliko poluprilika s obje strane. Zasluženo slavlje domaćina i pobjeda, koja donosi plasman u viši stupanj natjecanja.