4. nogometna liga središte Zagreb – B - 26. kolo Gradići - Samobor 1:0 (0:0)

Pomoćnici: Dolenec i Blažeković (oba iz Siska)

GRADIĆI: Božurić, D. Posavec, Vidaković, Hrženjak (od 57. Sudar), Pralas, Šuman (od 46. P. Posavec), Banić, Božić, Cindrić, Vojnić, Šandor

Trener: Marko Biljan

SAMOBOR: Štefković, Čerkez, Husinec, Mohač, Ašanin (od 86. Gluić), Brdek, Guliš, Vujić, Kelava (od 51. Krajačić), Severec, Štulec (od 70. Dauti)

Igrač utakmice: Stjepan Pralas (Gradići)

Veliki kiks Samoboraca koji su u Gradićima nadigrani i pobijeđeni od strane domaćina s minimalnih 1:0. Prvo ime u pobjedničkoj ekipi bio je Pralas koji je već u prvom dijelu nagovijestio svoj dobar dan (pogodak spriječio okvir vrata), da bi u sudačkom dodatku nastavka matirao Štefkovića za slavlje na tribinama. Samoborce je i u drugom dijelu spašavala stativa, no ni to nije bilo dovoljno da se igrači Stjepana Bašića trgnu i kako će se kasnije pokazati, uz poraz vodeće Save na gostovanju u Mraclinu, pobjedom preuzmu vodeće mjesto na tablici. Ovako, razdaljina je ostala ista, bod minusa pred posljednja četiri kola prvenstva.

Nakon dvadesetšestog kola vodi Sava Strmec s 58 bodova, drugi je Samobor s 57, četvrti je GNK Tigar Sveta Nedelja je s 46, dok je TOP na 9. mjestu s 36 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 26. kolo GNK Tigar Sveta Nedelja – Stupnik 4:3 (3:2)

U vatrometu golova spretniji domaćini

GNK Tigar Sveta Nedelja – Stupnik 4:3 (3:2)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Eminovski (Širinec)

Pomoćnici: Božiček (Gornja Gračenica) i Tomić (Okoli)

Strijelci: 1:0 Višić(10), 2:0 Bišćan(28), 2:1 Galić(35), 3:1 Podravec(39), 3:2 Marijan(42), 3:3 Škarica(71), 4:3 Bišćan(81)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Klemenčić, Filipović, Hasan, Brujić Galić (od 78. Burnik), Podravec (od 63. Kenda), Frajt, Višić (od 78. Garibović), Cerovečki, Škeva (od 46. Cvetković)

STUPNIK: Brkić, Ilić (od 86. Perković), Roguljić, Pranjić, Marijan (od 86. Perić), Šikić, Adžaga (od 59. Kasabašić), Nemanić (od 59. Škarica), Adžemović (od 46. Jozić), Brkić, Galić

Trener: Siniša Roguljić

Igrač utakmice: Fran Bišćan (GNK Tigar Sveta Nedjelja)

Unatoč duplom povratku s minus 2 gola razlike, gosti iz susjedskog Stupnika na kraju ipak odlaze poraženi iz Rakitja. Domaćine je predvodio (i do konačnog uspjeha doveo) Bišćan koji je jednom u prvom dijelu, a potom i u presudnom drugom, deset minuta prije zadnjeg sučeva zvižduka, matirao vratara Stupnika Brkića za pobjedu. Višić i Podravec sekundirali su mu s po pogotkom u prvih 45 minuta susreta, dok su za goste pogađali Galić, Marijan i Škarica, no u konačnici nedovoljno ni za jedan bod.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 26. kolo TOP – Banovac 3:2 (1:2)

Ipak poništili Gomazove pogotke

TOP – Banovac 3:2 (1:2)

Sudac: Kršak (Donja Zelina)

Pomoćnici: Anić (Križ) i Trstenjak (Samobor)

Strijelci: 0:1 Gomaz(9), 0:2 Gomaz(34), 1:2 Ćaćić(43), 2:2 Ivanović(46), 3:2 Delač(66)

TOP: Maglica, Holetić, Salopek, Žuti, Lovrinović (od 46. Ivanović), Delač, Rupčić (od 63. Rendulić), Ćaćić, Stepinac (od 46. Runtas), Sopić (od 83. Kufek), Garašić

Trener: Tomislav Jakopec

BANOVAC: Majcek, Pranjić, Gomaz, J. Ban, Baron (od 71. Jurić), Filipović, Tomić (Od 71. Muža), Bakšić (od 44. Avramović), Milatović (Od 46. Horvatin), A. Ban, Ćosić

Trener: Dario Žinić

Igrač utakmice: Dorijan Gomaz (Banovac)

Posljednjeplasiranim gostima ni dva gola prednosti nije bilo dovoljno da izbjegnu poraz na terenu u Kerestincu. Oslabljeni domaćin diktirao je tempo od samog početka, no gost je bio i više nego opasan iz kontra napada. Iz jednog takvog već u 9. minuti Gomaz bježi obrani TOP – a i pogađa mrežu Maglice za 0:1. Isti igrač precizan je i 20 – ak minuta kasnije pa gosti iz Gline u 34. minuti imaju lijepih 0:2. Do odmora bitan gol za povratak u igru za TOP postiže Ćaćić i trasira put svojoj momčadi prema bodovima. Odmah na startu nastavka Ivanović poravnava na 2:2 pa postaje pitanje vremena kada će se stanje na semaforu u potpunosti okrenuti na domaći mlin. To se i dogodilo sredinom nastavka u gužvi pred gostujućim vratima, jer udarac Delača završava u gostujućoj mreži za potpuni rezultatski preokret i konačnih 3:2.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 26. kolo Mraclin – Sava Strmec 1:0 (0:0)

Nula koja, ipak, nije tragična

Mraclin – Sava Strmec 1:0 (0:0)

MRACLIN – SRC Nova graba

Sudac: Ilčić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Hendak (Vrbovec) i Jukić (Farkaševac)

Strijelci: 1:0 Jurić(76)

MRACLIN: Crnolatec, Škrinjarić (od 46. Petravić), J. Domitrović, Skrbin (od 58. Novaković), B. Dandić, Vidović, Dadović, Kaurin (od 90. Kos), Jurić (od 84. Koleš), Roginić, Milatović

Trener: Damir Milanović

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević, Marić, Jelavić, Kos, Držić, Grofelnik (od 46. Brkić), Vrančić (od 46. Mršić), Mamić (od 85. Petravić), Manzin, Plojović - Beriša(od 72. Mustač)

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Antonio Dadović (Mraclin)

Rezultatska „nula“ ulovila je i vodeću momčad prvenstva, no zbog poraza Samobora igrači iz Strmca i dalje drže sudbinu u svojim rukama. Sava je bolja u 90 minuta igre, no domaćini su čvrstom obranom sačuvali mrežu. Najbliže pogocima za gosta bili su Plojović - Beriša i Brkić, no nepreciznost i vratar Crnolatac ostavljaju gostujuće navijače bez slavlja. S druge strane, praktički jedinu pravu priliku za Mraclin iskoristio je Jurić i preciznim uadrcem s ruba 16 metara donio svojoj momčadi vrijedna tri boda.