4. NL. središte, skupina B - 25 kolo Samobor - Libertas 3:0 (1:0)

Sutkinja: Medvedovski (Jastrebarsko); Pomoćnici: Žakma i Milaković

Strijelci: 1:0 Mohač (42 - 11 m), 2:0 Dauti(88), 3:0 Mohač(90)

Samobor: Štefković, Čerkez, Mohač, Ašanin, Guliš, Krajačić (od 88. Grgečić), Dauti, Vujić (od 76. Gluić), Severec, Husinec, Štulec

Libertas: Jurgan, Mijadžiković, Benzešek (od 55. Klarić), Pranjić, Šakić, Vukelić (od 86. Matić), Kovačević (od 46. Đilas), Bilogrevuć (od 73. Ilić), Kuharić, Jagatić, Rogulja

Trener: Damjan Josipović

Igrač utakmice: Josip Mohač

Sve je od početka susreta "mirisalo" na uvjerljivu pobjedu domaćina, iako su gosti već u 2. minuti imali veliku priliku, koju je obranom anulirao Štefković. Domaćin daleko aktivniji u polju, a ima i prilike, od kojih je ona Štuleca, kada je lopta završila na stativi, a ne u mreži, bila i naizglednija. Imaju i gosti priliku, i to u 25. minuti, kada ulazak lopte u mrežu Štefkovića zaustavlja greda.

Ipak, domaćin dolazi u vodstvo i to 42. minuti, kada je Dauti srušen u 16-ercu gostiju, a s 11 metara siguran realizator je Mohač, za vodstvo od 1:0. Bilo je za Samobor još prilika u prvom dijelu, ali realizacija je izoastala.

U drugom ista slika. Domaćin s više prilika, ali golgeterske "ubojite igle" Samobora ostale su "tupe", pa se rezultat nije mijenjao sve do 88. minute, kada je Dauti s 15 metara bio uspješan za 2:0.

I, u smiraj susreta, još jednom je poentirao Mohač i to iz " "slobodnjaka" s gotovo 20 metara te postavio konačan rezultat od 3:0.

Pobjeda Samobore bez sumnje je zaslužena, ali je došla daleko teže nego se to prije susreta pretpostavljalo.

JŽNL - 25. kolo Zrinski - Ban Jelačić (V) 1:3 (0:1)

Harambašić doveo do preokreta

JŽNL - 25. kolo
Zrinski - Ban Jelačić (V) 1:3 (0:1)

Farkaševec, igralište SC Široki grm

Gledatelja: 80

Sudac: Kokot; Pomoćnici: Kašnar i Posarić

Strijelci: 0:1 Rovišan (44), 1:1 Otmačić (55), 1:2 Memić(79), 1:3 Harambašić (88)

Zrinski: Čutić, Koletić (od 74. Draclin), K. Brdarić, Otmačić, Zrinjan, Kupres, Burić, Klemenčić (od 79. Marić), Domović (od 66. Slaček), F. Brdarić

Ban Jelačić: Sakač, Krasnić (od 46. Harambašić), Maslač, Smok (od 89. Koprivčić), Mihanović (od 65. Karaula), Nikić, Miletić (od 89. Jurić), Memić (od 89. Nikić), Čumpek, Prizmić (od 89. Zagorec), Rovišan

Trener: Stefan Rajić

Crveni karton: Burić (52. - povlačenje)

Igrač utakmice: Filip Harambašić

Od početka susreta domaćin se nametnuo te u pola sata igre ostvario nekoliko vrlo izglednih prilika. Nažalost, mreža dobrog Sakača nije se zatresla. Kako to obično biva, u smiraj prvog dijela gosti iz jednog kontranapada u šansu guraju Rovišana, koji je nepogrešiv, za vodstvo od 0:1.

U drugom dijelu domaćin nešto pribraniji, ali nakon što je isključen Burić, manjak igrača itekako se osjetio. Ipak, Otmačić nakon svojih promašaja u prvom dijelu, uspijeva u 55. minuti izjednačiti na 1:1. Ulazak u redove gostiju Harambašića, donio je i značajan preokret u igri gostiju, koji tako u 79. minuti, nakon lijepe akcije, preko Mamića uspijevaju doći u vodstvo od 1:2. Svoju vrlo dobru igru pogotkom je u 88. minuti okrunio Harambašić za konačnih 1:3.

Posve zaslužena pobjeda gostiju, koji su pokazali više i odnjeli bodove iz Farkaševca, kojima su "podebljali bodovni konto" te sada uspješno brode prema gornjem dijelu prvenstvene ljestvice.