4. NL središte, skupina B - 23. kolo Samobor - Tigar Sveta Nedelja 0:2 (0:0)

Sudac: Vukadin (Dugo Selo); pomoćnici: Rožić i Dolibašić

Strijelci: 0:1 Brujić (57), 0:2 Hasan (76)

Samobor: Štefković, Novoselec, Milas, Mohač, Guliš, Krajačić, Dauti (od 59. Gluić), Vujić, Kelava (od 7. Ibrahimović), Bešlić (od 46. Grgečić)

Tigar Sveta Nedelja: Klemenčić, Filipović, Krišto (od 86. Cerovečki), Hasan, Brujić (od 90. Burnik), Bišćan (od 90. Mihelčić), Kotarski (od 79. Kenda), Podravec (od 75. Cvetković), Frajt, Višić (od 75. Garibović) Škeva

Trener: Domagoj Francetić

Igrač Utakmice: Nikica Brujić

Konačan ishod i nije iznenađenje, budući da je pobjeda pripala boljoj momčadi. Domaćin bez čak četiri igrača standardne postave, uvjetovane povredama i žutim kartonima, pokušavao je napraviti barem igračku ravnotežu, što nije i ostvareno.

Od samog početka gosti su se postavili s naglašenom željom za nadigravanjem i u toj konsatalciji snaga imali su već u 13. minuti priliku, ali je Bišćan dao mogućnost za isticanje domaćem vrataru Štefkoviću, koji je, bez obzira na konačan ishod, bio ponajbolji igrač domaćeg sastava. Domaćin uzvraća u 35. minuti, kada Vujić dobro gađa, ali lopta za malo odlazi iznad grede. Gosti su u prilici za vodstvo u 40. minuti, kada Višić idealno poslužuje Brujića, a opet se iskazao golman Štefković.

U drugom dijelu domaćin ima veliku priliku, kada nakon ubačaja iz kuta loptu zahvaća Novoselec, ali ista ne pronalazi put u mrežu vrlo dobrog Klemenčića. U 55. minuti prilika za goste, ali se obranom ponovo ističe Štefković.

I onda veliko slavlje gostiju. U 57. minuti lopta dolazi na 20-ak metara, na nogu Brujiću, koji "poteže" i mreža Štefkovića se trese za 0:1. Husinec za domaćina ima priliku u 58. minuti, ali njegovu loptu prema mreži zaustavlja vratnica. Za goste je sve najbolje ispalo u 76. minuti, kada je Hasan nakon brzog kontranapada uspješnim lobom matirao Štefkivića za 0:2, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Da je momčad Samobora u problemima sada je jasno, a kada se tome doda i neigranje većeg broja igrača borbene postave, onda sve skupa dobiva na značajnijoj težini.

JŽNL - 23. kolo Zrinski - Sloga (K) 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Ištuk(80.)

Zrinski: Čutić, Koletić (od 65. Kižlin), Vrančić, K. Marić, M. Marić (od 54. Draclin), Otmačić, Ištuk, K. Brdarić, Burić (od 86. Jelečki), Klemenčić (od 56. Salaček), F. Brdarić

Sloga(K): Da. Tičak, Špišić, Čičević, Majer, Serić, Kranjec, Marić (od 46. Podgorski) Marinčić (od 68. Grdenić), Krivec, Pupić (od 40. Magdić), Do. Tičak

Trener: Krešimir Rede

Igrač utakmice: Jurica Ištuk

Nije lako momčad Zrinskog došla do pobjede i osvajanja tri itekako značajna prvenstvena boda. Lomio se otpor gostiju dosta dugo, a najveća prijetnja za promjenu rezultata dogodila se u 23. minuti, kada je za domaćina dosuđen kazneni udarac. Nije ga loše izveo F. Brdarić, ali je vratar gostiju Tičak maestralno uspio otkloniti opasnost. Do kraja prvog dijela još su prlike za promjenu rezultata u redovima domaćina imali Koletić dva puta i Otmačić, ali se rezultat nije mijenjao pa se na odmor otišlo "s "nulom".

U drugom dijelu ista slika. Domaćin agresivniji i bolji, ali su se gosti uspijevali dobro braniti, pa i obraniti, ali sve do 80. minute. Tada se najbolji pojedinac susreta Ištuk uspijeva gotovo sa sredine igrališta probiti kroz obranu gostiju, puca, vratar odbija loptu, koja ponovo dolazi do Ištuka, a ovaj u drugom pokušaju šalje loptu u mrežu za vodstvo Zrinskog od 1:0.

Gosti u posljednjim trenucima susreta imaju neke poluprilike, ali ona, sredinom drugog dijela, kada lopta prolazi malo pokraj vratnice već svladanog Čutića, ostaje kao najupečatljivija.

Značajna je ovo pobjeda domaćina, koji sada ipak s nešto više "svjetla na kraju tunela" gleda u svoj plasman na ljestvici uspješnosti.