1. ŽNL zapad - 18. kolo Klokočevac - Mladost (KS) 1:1

Sudac: Lešković (Zaprešić); pomoćnici: Novak i Žiljak

Strijelci: 0:1 Jakšić(2), 1:1 J. Kižlin(40)

Klokočevac: Bišćan, Penić, Beloša, Becić (od 17. Šoštarić), Nečemer, Grubar, Sodič, J. Kižlin (od 75. I. Kižlin), Račić, Ladišić (od 46. Babojelić), Prelec (od 46. Ahlin)

Mladost (KS): M. Kelečić, Gugec, Sirovica, Ložnjak, Kožerec, L. Hasanović, Jakšić, Stunja, Marinović, D. Hasanović, Hrkač (od 68. B. Kelečić).

Trener:

Igrač utakmice: Velimir Stunja

Možda je konačan rezultat malo i začuđujući, budući da je domaćin slovio kao favorit u ovom nadmetanju. No, u nogometu se iznenađenja događaju pa je, nakon svega, rezultat logičan slijed događanja u ovom nadmetanju. Gosti su došli u vodsvo već u 2. minuti susreta, kada su jedan svoj napad okrunili odličnom akcijom, koju je u pogodak pretvorio Jakšić. Mogla je momčad iz Klinča Sela podebljati svoje vodstvo, i to već u 5. minuti, kada je lopta upućena prema vratima Bišćana za malo otišla pokraj vratnice.

Svoju nadmoć u igri gosti su pokazali i u 27. minuti, kada je, nakon idealnog ubačaja s desne strane, loptu primio Hrkač, ali je pogodio vratnicu.

Domaćin se vraća u igru u 40. minuti, kada lopta dolazi do J. Kižlina, koji je sa 16 metara precizan za 1:1. Veliku priliku domaćin ima i u 45. minuti, ali Prelec nije precizan pa sa sa 1:1 otišlo na odmor.

U drugom dijelu igralo se više manje između dva šesnaesterca, bez nekih izrazitijih prilika. Ipak, u 80. minuti domaćin je bio blizu drugog pogotka, ali je Gruborovu loptu zaustavila vratnica.

Sve u svemu, podjela bodova nekako se čini i najrelanijim konačnim ishodom ovog nadmetanja, od kojeg je domaćin ipak očekivao više.