4. nogometna liga središte Zagreb – B - 21. kolo TOP – Libertas 6:0 (2:0)

TOP – Libertas 6:0 (2:0)

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Hrgović (Zagreb)

Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Milaković (Hrastina)

Strijelci: 1:0 Garašić(18), 2:0 Ćaćić(24), 3:0 Žuti(54 – 11m), 4:0 Lovrinović(62), 5:0 Runtas(63), 6:0 Lovrinović(70)

TOP: Maglica, Holetić, Salopek (od 65. Rendulić), Žuti, Delač (od 65. Rupčić), Labrović, Ivanović (od 58. Runtas), Ćaćić (od 58. Stepinac), Sopić, Garašić, Čvrk (od 46. Lovrinović)

Trener: Tomislav Jakopec

LIBERTAS: Jurgan, Srdarević (od 65. Bilogrević), Klarić, Ilić, Crnojević (od 8. Matić; od 65. Vukelić), Šakić, Pranjić (od 42. Mijadžiković), Kuharić, Jagatić, Kovačević (od 46. Đilas), Rogulja

Trener: Damjan Josipović

Igrač susreta: Domagoj Garašić (TOP)

Uvjerljivu pobjedu s 6 golova razlike ostvarili su igrači TOP – a u dvoboju protiv nedoraslih suparnika Libertasa. Nakon što su mreže mirovale prvih 15 – ak minuta, domaćini golovima Garašića i Ćaćića odlaze do prednosti od 2:0. Do odmora taj rezultat se mogao udvostručiti, no domaćini su ipak nešto streljiva ostavili i za nastavak dvoboja. Pa tako Žuti u 54. s 11 metara pogađa za 3:0, a onda u razmaku od desetak minuta s 3 nova gola (strijelci dva puta Lovrinović i jednom Runtas) domaćini upisuju najuvjerljiviju pobjedu sezone.

Nakon dvadesetprvog kola vodi Samobor s 48 bodova, druga je Sava s 46, GNK Tigar Sveta Nedelja je treća s 39, dok je TOP na 8. mjestu s 29 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 21. kolo Banovac – Tigar Sveta Nedelja 2:1 (1:0)

Novi veliki kiks momčadi iz Rakitja

Banovac – Tigar Sveta Nedelja 2:1 (1:0)

GLINA – Stadion NK Banovac

Sudac: Dikić (Voloder)

Pomoćnici: Blagić (Sisak) i Božiček (Gornja Gračenica)

Strijelci: 1:0 Gomaz(5), 2:0 Ban(75), 2:1 Filipović(87)

BANOVAC: Majcek, Pranjić, Avramović (od 67. Jurić), Gomez, J. Ban, Baron (od 86. Šamija), Filipović, Bakšić (od 67. Muža), Horvatin, A. Ban, Ćosić

Trener: Dario Žinić

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Jankavić, Filipović, Hasan, Cvetković (od 79. Mihelčić), Brujić, Galić, Bišćan, Kotarski, Podravec (od 46. Kenda; od 49. Cerovečki), Frajt (od 79. Krišto), Višić (od 79. Garibović)

Trener: Damir Kovačić

Igrač susreta: Josip Ban (Banovac)

Novi veliki kiks momčadi iz Rakitja. Na gostovanju u Glini posljednje plasirani domaćin minimalno je svladao gostujućeg favorita s 2:1 samo potvrđujući da od početka proljetnog dijela sezone „tigrovi“ igraju na punoj nižoj razini nego što su to prikazivali u prvom dijelu prvenstva. Gomez domaćina već u 5. minuti dovodi do prednosti koju igrači Banovca čuvaju sve do 75. minute kad Ban rješava pitanje pobjednika. Gosti postižu počasni pogodak u 87. zahvaljujući Filipoviću, no sve je to daleko od onoga što mogu i znaju igrači iz Rakitja.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 21. kolo Sava Strmec – Topusko 2:1 (2:0)

Minimalna, ali zaslužena pobjeda

Sava Strmec – Topusko 2:1 (2:0)

STRMEC – Igralište Lazina

Gledatelja 300

Sudac: Ilčić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Rožić i Kovač (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Plojović – Beriša(10), 2:0 Moštak(43), 2:1 Abramović(79)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić (od 46. Jakovljević), Brkić (od 60. Mamić), Petravić, Jelavić, Kos, Mršić (od 68. Horvatinec), Vrančić (od 79. Mustač), Moštak (od 79. Držić), Manzin, Plojović – Beriša (od 60. Grofelnik)

Trener: Dražen Bobinac

TOPUSKO: Petrović, Jelekovac, B. Abramović, Kaurić (od 46. Matić), Lukić, Sijerić, D. Abramović, Krmpotić, Komšić (od 15. Kirin), Likarević, Federbar (od 82. Bogović)

Trener: Ivan Turkalj

Crveni karton: Petravić(60)

Igrač utakmice: Filip Jelavić (Sava Strmec)

Minimalna, ali zaslužena pobjeda Save pred 300 – tinjak gledatelja na Lazini. Gostujuća obrana pokleknula je već u 10. minuti kad Plojović – Beriša postiže svoj 14. prvenstveni pogodak. Domaćini i dalje nastavljaju s naletima prema vratima gosta iz Topuskog pa pred kraj prvog poluvremena to dolazi na naplatu zahvaljujući strijelcu Moštaku. Nastavak donosi komplikacije za Savu obzirom da od 60. minute ostaju s igračem manje (dva žuta prikupio je Petravić). Gosti su se u 79. golom Abramovića „prišuljali“ na minus 1, ali opasnost od gubitka sva tri boda za domaće unatoč pokušajima igrača Topuskog nije se ostvarila.