Sudac: Rožaković (Glina); pomoćnici: D. Rožaković i Lalić

Strijelci: 1:0 Brdek (8), 1:1 Kelić (27), 2:1 Brdek (50), 3:1 Štulec (60)

Samobor: Štefković, Novoselec, Čerkez, Ašanin (od 85. Grgečić), Brdek, Guliš (od 89. Milas), Krajačić (od 60. Mohač), Vujić, Kelava, Husinec, Štulec

Trener: Stjepan Bašić

Rugvica Sava 1976: Karas, Čagalj, Kotoraš, Vavra, Kelić, Topić (od 77. Lović), Ivančić, Škegro, Mizan (od 75. Barberić), Lasić (od 75. Čuković), Prugovečki

Trener: Mario Pavlović

Igrač utakmice: Jurica Brdek

Lider na svom igralištu nije dozvolio iznenađenja. Nagovještaj je bilo i rano vodstvo, već u 8. minuti, kada je nakon kaznenog udarca, kojeg je izveo Brdek, a obranio Karas, Brdek ipak uspio odbijenu loptu pospremiti u mrežu gostiju za 1:0.

Gosti kao da se nisu mirili tim rezultatom pa su tako u nekoliko minuta stvorili prilike, od kojih je ona u 27. minuti urodila plodom - Kelić pogađa mrežu domaćina za 1:1. Bio je to i rezultat prvog dijela.

Nagovještaj pobjede domaćina dogodio se u 50. minuti, kada idealno za Brdeka asistira Krajačić, a prvospomenuti pogađa za 2:1. Uvjerljivu pobjedu Samobora osigurava Štulec, kojega u 60. minuti u šansu gura mladi Čerkez za 3:1.

Bio je to i konačan ishod utakmice, iako su obje momčadi do kraja imale još poneku priliku, koje su ostale neiskorištene. Pobjeda i novi bodvi za lidera jasan su pokazatelj želje i stremljenja momčadi iz Samobora.

F.S.G.

JŽNL - 21. kolo Zrinski - Naftaš Ivanić 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Šeremet (8)

Zrinski: Čutić, Vrančić, K. Marić, Otmačić (od 60. M. Marić), Zrinjan (od 69. Koletić), Ištuk, K. Brdarić, Kupres (od 50. Slaček), Burić, Klemenčić (od 69. Čičak), Mataušić

Trener: David Kižlin

Naftaš Ivanić: Dokuzović, Tsutida Vancela, Miličević, Krsnik, Šeremet, De Albukuerokue (od 72. Sabolić), Čuni, Vrdoljak, Brkić (od 63. Sabolić), Sabljak

Trener: Zlatko Koletić

Igrač utakmice: Ivan Miličević

Iako to i nije bilo izgledno, već je sam početak susreta nagovijestio u kojem će smjeru krenuti utakmica. Domaćin, bez nekolicine inače standardnih igrača, dozvolio je da gosti već u 8. minuti pogotkom Šeremeta, na asistenciju ponajboljeg igrača gostiju Miličevića, povedu 0:1.

Nakon toga se više - manje igralo između dva šesnaesterca, bez nekih izraženijih prilika. Ipak, u tom su dijelu gosti imali više od igre te dominirali u igračkim akcijama.

U drugom dijelu domaćin nešto aktivniji i s nekoliko prilika, ali se mreža dobrog Dokuzovića nije zatresla. Vrijedi istaknuti priliku F. Vrančića za domaćina krajem susreta, kada je odličnu loptu poslao prema vratima gostiju, ali je za malo bio neprecizan.

Sada je momčad Zrinskog u dosta velikim problemima i hitno mora napraviti neki pomak nabolje.

Za razliku od domaćina, momčad iz "grada nafte" i dalje brižljivo skuplja bodove, koji joj osigurava mjesto na vrhu prvenstvene ljestvice.