Pomoćnici: Jantoljak (Vrbovec) i Bukovčan (Cubinec)

Strijelci: 0:1 Brdek(15), 0:2 Brdek(21), 1:2 Galić(45)

STUPNIK: Madžar, Jozić (od 46. Adžemović), K. Brkić, Šepac (od 75. Perković), Ilić (od 82. Brakus), J. Roguljić, Šikić (od 62. Adžaga), Marijan (od 62. Nemanić), Kasabašić, Šporčić (od 75. Škarica), Galić

Trener: Siniša Roguljić

SAMOBOR: Štefković, Novoselec, Husinec, Čerkez, Mohač, Ašanin, Guliš, Krajačić (od 76. Dauti), Vujić, Kelava (od 84. Ibrahimović), Brdek

Crveni karton: Kasabašić (65)

Igrač utakmice: Jurica Brdek (Samobor)

Dvije rezultatske „nule“ Samoborci su uspješno prekinuli minimalnom pobjedom koja je ostvarena u Stupnika protiv istoimenog domaćina. Sve spomena vrijedno dogodilo se u prvih 45 minuta. Najbolji u redovima Samobora bio je Jurica Brdek koji je pogocima u 15. i 21. minuti svojoj momčadi stvorio dovoljnu rezultatsku zalihu za konačni trobod, a usput 17. i 18. ligaškim golom postao i najefikasniji igrač natjecanja. Domaćin je u sudačkom dodatku prvog dijela dalekometnim udarcem Galića smanjio na 1:2. U drugom dijelu čuvanju minimalnog vodstva Samoboru je pomoglo i to su domaćini od 60. minute igrali s igračem manje.

Nakon dvadesetog kola vodi Samobor s 45 bodova, druga je Sava Strmec s 43, treći je Tigar Sveta Nedelja je s 39, dok je TOP na 9. mjestu s 26 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 20. kolo Sava Rugvica 1976 – Sava Strmec 1:5 (1:2)

Pukla "petarda" u Rugvici!

Sava Rugvica 1976 – Sava Strmec 1:5 (1:2)

RUGVICA – ŠRC Sava Sop

Sudac: Radišić (Zaprešić)

Pomoćnici: Hendak (Vrbovec) i Jukić (Farkaševac)

Strijelci: 0:1 Plojović – Beriša(11), 0:2 Moštak(16), 1:2 Mizan(21), 1:3 Moštak(52), 1:4 Vrančić(90), 1:5 Držić(90)

SAVA RUGVICA 1976: Karas, Čagalj, Kotoraš, Ivandić (od 66. Lasić), Kelić (od 58. Čuković), Topić, Ivančić, Škegro (od 73. Vidović), M. Mizan, Krstanović

Trener: Domagoj Abramović

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević (od 82. Čule), Brkić, Petravić Jelavić, Kos, Držić, Mršić (od 82. Grofelnik), Manzin, Moštak (od 86. Mustač), Plojević - Beriša (od 75. Vrančić)

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Nikola Đurđek (Sava Strmec)

S gostovanja u Rugvici Sava iz Strmca vraća se s uvjerljivom pobjedom, prvom u nastavku prvenstva. Već u uvodnih 15. minuta greške u domaćoj obrani kažnjavaju Plojović – Beriša i Moštak pa do odmora stanje na semaforu popravlja Mizan golom za 1:2. Početkom drugog poluvremena Moštak donosi olakšanje na gostujuću klupu golom za 1:3, a uvjerljiv trobod u završnim minutama utakmice gostima osiguravaju Vrančić i Držić.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 20. kolo Zelina - TOP 1:3 (1:1)

Krenuli loše, pa na kraju slavili

Zelina - TOP 1:3 (1:1)

SVETI IVAN ZELINA – Gradski stadion

Sudac: Vukadin (Dugo Selo)

Pomoćnici: Anić i Tišljar (oba iz Križa)

Strijelci: 1:0 Yansane(30), 1:1 Garašić(41), 1:2 Ivanović(75), 1:3 Salopek(75)

ZELINA: Klepac, Haramina, Mrazović, Garić, D. Košćec, Bača, Posuda (od 90. Kramarić), Sambol, Yansane, Ovčar, Juren (od 78. L. Košćec)

Trener: Branimir Šepić

TOP: Maglica, Noršić (od 46. Labrović), Holetić, Salopek, Žuti, Delač, Ivanović (od 83. Rendulić), Sopić (od 68. Lovrinović), Sviben, Garašić, Čvrk (od 46. Čačić)

Trener: Tomislav Jakopec

Crveni karton: Sviben (71)

Igrač utakmice: Ivan Ivanović (TOP)

Favorizirana Zelina položila je oružje pred igračima TOP–a koji su zasluženo slavili na teškom gostovanju. Početni pritisak i bolju igru momčad Zeline kapitalizirala je nakon pola sata igre kad je Yansan svoju treću priliku na susretu završio neobranjivim udarcem u mrežu TOP – a. Do odmora još jedna neiskorištena prilika domaćina, a onda na scenu stupaju gosti. Ivanovićev neuspjeli pokušaj popravlja Garašić za 1:1, a u nastavku slijedi potpuni obrat. Zelina u 71. ostaje s igračem manje (isključen Sviben) pa brojčanu nadmoć na zelenom terenu igrači iz Kerestinca prvo preko Ivanovića, a zatim i golom Salopeka pretvaraju u nedostižnih 1:3.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 20. kolo GNK Tigar Sveta Nedelja – Croatia (H) 5:1 (3:0)

Domaći "uvalili" petardu nesretnom gostu

GNK Tigar Sveta Nedelja – Croatia (H) 5:1 (3:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Gledatelja

Sudac: Matijašec (Zaprešić)

Pomoćnici: Blažeković i Lalić (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Višić(19 – 11m), 2:0 Višić(44), 3:0 Višić(45 – 11m), 3:1 Fluka(56), 4:1 Škeva(75), 5:1 Hasan(90)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Klemenčić, Filipović, Hasan, Kenda (od 61. Cerovečki), Cvetković, Brujić (od 79. Kotarski), Galić, Podravec (od 56. Mihelčić), Frajt, Višić (od 79. Garibović), Škeva

Trener: Hrvoje Čleković

CROATIA HRAŠĆE: Kralj, Maloseja (od 70. Bičak), Pajač, Kuček (od 75. Šagud), Fluka, Barbarić, Peteljak, Domitrović, Pižir, Lončar, Hrupec

Trener: Vladimir Sever

Igrač utakmice: Luka Višić (Tigar Sveta Nedelja)

Uspješni u ovom kolu bili su i igrači Rakitja koji su s 3 boda učvrstili 3. prvenstvenu poziciju. U prvih 45 minuta gostujuću obranu uspješno je „terorizirao“ Luka Višić koji 2 puta iz najstrože kazne te jednom iz igre svojoj momčadi donosi osjetan rezultatski plus. Sudac Matijašec je i u nastavku u formi pa još jednom pokazuje na bijelu točku, ovoga puta za goste pa Fluka smanjuje na 3:1. Unatoč igrače manje Tigra (isključen vratar Klemenčić u 54. minuti) gosti nisu uspjeli dodatno zakomplicirati meč. Naprotiv, domaćini preko Škeve i Hasana u sudačkoj nadoknadi upisuju uvjerljivu pobjedu.