4. nogometna liga središte Zagreb – B - 19. kolo Sava Strmec – Stupnik 3:4 (3:2)

Galić u 90. odnio bodove

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 19. kolo
Sava Strmec – Stupnik 3:4 (3:2)

STRMEC – Igralište Lazina

Gledatelja 300

Sudac: Sopić (Samobor)

Pomoćnici: Anić (Križ) i Dolibašić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Plojović - Beriša(13), 1:1 Galić(15), 2:1 Petravić(20), 3:1 Plojović - Beriša (38), 3:2 Brkić(45), 3:3 Škarica(78), 3:4 Galić(90)

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević (od 84. Čule), Marić, Petravić (od 842. Mustač), Jelavić, Kos (od 46. Horvatinec), Držić, Mršić (od 67. Grofelnik), Manzin, Moštak, Plojović - Beriša (od 67. Vrančić)

Trener: Dražen Bobinac

STUPNIK: Brkić, Ilić (od 72. Adžaga), Roguljić, Pranjić – Kaurin, Karabašić (od 60. Nemanić), Marijan (od 72. Perković), Šporčić (od 60. Škarica), Šikić (od 76. Brakus), Brkić, Galić, Jozić (od 46. Adžemović)

Trener: Siniša Roguljić

Igrač utakmice: Marko Galić (Stupnik)

Loš start u nastavak prvenstva igrači Save potvrdili su domaćim porazom protiv Stupnika. Niti nakon 360 proljetnih minuta jesenski lider prvenstva još nije okusio slast pobjede. U ovom kolu na Lazini sve je krenulo po domaćim željama već u 13. minuti kad Plojović Beriša upisuje svoj prvi pogodak. Samo dvije minute kasnije Galić poravnava na 1:1, no ubrzo Petravić ponovno donosi veselje na tribine. Plojović Beriša svoj drugi gol postiže u 38. i donosi činilo se mirnih 3:1. Gosti tik pred odmor „mute vodu“ golom s bijele točke (Brkić), no potpuni come back susjedu iz Stupnika stiže u nastavku. Rezervist Škarica nakon pola sata igre bez golova u 78. minuti vraća stvari za početak, a onda ponovno u sudačkoj nadoknadi hladan tuš za igrače Dražena Bobinca. Galić bježi Savinoj obrani i pogađa za potpuni preokret kojim sva tri boda odlaze put Stupnika.

Nakon devetnaestog kola vodi Samobor s 42 boda, druga je Sava s 40, Tigar Sveta Nedelja je treća s 36, dok je TOP na 11. mjestu s 23 boda.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 19. kolo TOP – GNK Tigar Sveta Nedjelja 2:2 (1:2)

Susjedi bratski podijelili bodove

TOP – GNK Tigar Sveta Nedjelja 2:2 (1:2)

KERESTINEC – Igralište TOP - a

Sudac: Vuković (Zelina)

Pomoćnici: Crnoja (Vrbovec) i Bukovčan (Cubinec)

Strijelci: 0:1 Cvetković(4), 1:1 Ivanović(14), 1:2 Bišćan(22), 2:2 Ivanović(47)

TOP: Maglica, Noršić, Sviben, Žuti, Delač (od 59. Holetić), Labrović, Ivanović (od 70. Sopić), Stepinac, Salopek, Garašić (od 70. Ćaćić), Čvrk (od 83. Rendulić)

Trener: Tomislav Jakopec

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Klemenčić, Filipović, Hasan (od 85. Kenda), Cvetković (od 85. Mihelčić), Galić, Bišćan, Kotarski (od 63. Podravec), Frajt, Višić, Garibović (od 63. Brujić), Škeva (od 70. Cerovečki)

Igrač susreta: Ivan Ivanović (TOP)

Susjedski dvoboj u Kerestincu završen je pobjedom bodova s kojima više mogu biti zadovoljniji domaćini koji su se 2 puta vraćali iz rezultatskog minusa. Ranu prednost za „tigrove“ potpisuje Cvetković, no njegov gol iz 4. minute anulira raspoloženi Ivanović samo 10 minuta kasnije. Ni 1:1 na semaforu nije dugog vijeka jer Bišćan nakon 20 – ak minuta igre ponovno gura goste u minimalni rezultatski plus. Nakon predaha drugi dio susreta bolje otvaraju domaćini te još jednom nezadrživi Ivanović para mrežu gosta za 2:2. Unatoč prilikama s obje strane rezultat se više nije promijenio pa i sa samo upisanim bodom gosti preskaču Zelinu i od ovog kola zauzimaju 3. mjesto na tablici. TOP je remijem skliznuo na jedanaesto.