4. nogometna liga središte Zagreb – B - 18. kolo Moslavina - Samobor 4:1 (2:1)

KUTINA – Športski park

Gledatelja 150

Sudac: Roksa (Farkašić)

Pomoćnici: Kukurić (Sisak) i Rožanković (Glina)

Strijelci: 1:0 Lilovac (16), 2:0 Šenija (30), 2:1 Brdek (31), 3:1 Lilovac (61), 4:1 Lilovac (67)

MOSLAVINA: Kovačić, Šenija (od 65. Škurla), Cvrtila (od 79. Kovačević), Handanović (od 80. Kostović), Lilovac, Batarelo, Borić (od 46. Dajčar), Burić (od 73. Milinković), Dodić, Slekovac, Raošević (od 73. Barišić)

Trener: Zoran Buinac

SAMOBOR: Štefković, Čerkez, Husinec, Milas (od 46. Severec), Mohač (od 87. Dauti), Ašanin, Brdek (od 87. Ibrahimović), Guliš (od 87. Bešlić), Vujić, Kelava (od 46. Krajačić), Štulec

Trener: Stjepan Bašić

Crveni karton: Husinec (3)

Trener: Krunoslav Lilovac (Moslavina)

Da će ovo biti loše poslijepodne za momčad Samobora dalo se naslutiti već u 3. minuti susreta, kada stoper Husinec mora put svlačionice zbog 2 žuta kartona. Samoborci su tako gotovo cijeli susret igrali s igračem manje. Ako se tome pridoda raspoloženi Krunoslav Lilovac, koji je s 3 pogotka vodio svoju momčad, nade u pozitivan rezultat za vodeće goste nije bilo. Inače kamena obrana Samobora (u cijelom prvenstvu ukupno 8 primljenih pogodaka) samo u ovih 90 minuta u Kutini primila je 4 pogotka, jer se trostrukom strijelcu pridružio i Šenija s jednim pogotkom. Gol za Samobor koji ovim porazom nije izgubio previše, obzirom na kikseve prvih pratioca, postigao je Brdek.

Nakon 18. kola vodi Samobor sa 42 boda, 2. je Sava Strmec s 40, 4. je Tigar Sveta Nedelja s 35, dok je TOP na 10. mjestu s 22 boda.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 18. kolo Lekenik – Sava Strmec 1:0 (0:0)

Dalekometnim projektilom otišli u poraz

Lekenik – Sava Strmec 1:0 (0:0)

LEKENIK – Igralište Lekenika

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Milaković (Hrastina) i Žakman (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Gajdek(60)

LEKENIK: Zagorac, Jolić, Horvat, Dragić (od 90. Koprivnjak), Muslić (od 46. Sekulić), Perić (od 46. Balen), Kolarić, Živčić, Perušić (od 79. Pezer), Gajdek (od 90. Rožanković), Marjanović

Trener: Zoran Tomčić

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević (od 67. Horvatinec), Marić, Brkić (od 77. Grofelnik), Jelavić, Kos, Držić (od 67. Vrančić), Mršić, Manzin, Naglić (od 46. Plojević Beriša), Moštak

Trener: Dražen Bobinec

Igrač utakmice: Tomislav Gajdek (Lekenik)

Igrači Save nakon povratka s odmora i dalje nisu pravi. Dva poraza i remi iz prva tri kola nastavka daleko su od željenog rezultata za jesenskog prvaka s Lazina. Minimalni poraz trupi Dražena Bobinca ovog kola zadala je momčad Lekenika, koja je prvih 45 minuta znalački sačuvala puteve prema svojoj mreži, a onda u nastavku, nakon točno 60. minuta igre, dalekometnim projektilom Gajdeka zatresla gostujuću mrežu. Gosti su pokušali doći do izjednačenja, no za sada efikasnosti u napadačkim redovima, koja ih je krasila u prvom dijelu prvenstva, nema na vidiku.

Nakon 18. kola vodi Samobor sa 42 boda, 2. je Sava Strmec sa 40, 4. je Tigar Sveta Nedelja s 35, dok je TOP na 10. mjestu s 22 boda.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 18. kolo GNK Tigar Sveta Nedelja – Mraclin 2:6 (1:0)

Strijelci Mraclina bez milosti

GNK Tigar Sveta Nedelja – Mraclin 2:6 (1:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Gledatelja

Sudac: Krša (Donja Zelina)

Pomoćnici: Rožić i Dolibašić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Višić (32), 1:1 Roginić (55), 1:2 Hajduk (56), 1:3 Roginić (68), 1:4 Jurić (75), 2:4 Bišćan (78), 2:5 Hajduk (82), 2:6 Milatović (90)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Jankavić, Filipović, Krišto (od 65. Bišćan), Hasan (od 80. Mihelčić), Cvetković, Kenda (od 80. Kotarski), Galić, Podravec (od 65. Frajt), Višić, Garibović (od 75. Brujić), Škeva

Trener: Damir Kovačić

MRACLIN: Crnolatec, Vidović, Domitrović, Cvetnić, Onić (od 53. Golubić), Jurić (od 86. Kaurin), Milatović, Hajduk (od 90. Babić), Klarić, Dandić, Roginić

Trener: Damir Milanović

Igrač utakmice: Petar Milatović (Mraclin)

Nakon kikseva vodećeg trojca Samobora, Save i Zeline, igrači Tigra imali su lijepu priliku u posljednjem dvoboju kola doći do pobjede i ponovno zgusnuti vodeću četvorku u samo nekoliko bodova, no uvjerljiv poraz u domaćem terenu protiv Mraclina potvrdio je da je i posljednji pretendent na naslov trenutno van forme. Za domaćina prvi dio protekao je u željenom scenariju: gol Višića iz 32. minute donio je početnu prednost, s kojom je momčad Damira Kovačića otišla na odmor. U drugom dijelu totalni pomor ekipe iz Rakitja: u razmaku od samo minutu gosti prvo izjednačuju (strijelac Roginić), a onda dolaze i u prednost (Hajduk). Loše vijesti tu ne staju pa strijelci Mraclina i dalje precizno ciljaju – ponovno Roginić i Jurić odvode svoju momčad na nedostižnih 1:4. Bišćan uljepšava stanje na semaforu golom za 2:4, no u posljednjih 10 minuta igre s nova 2 pogotka u mreži Tigra gosti slave uvjerljivu pobjedu.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 18. kolo Topusko - TOP 0:3 (0:2)

Stigla i 6. pobjeda

Topusko - TOP 0:3 (0:2)

TOPUSKO – Igralište Topuskog

Sudac: Dikić (Voloder)

Pomoćnici: Božiček (Gornja Gračenica) i Tomić (Okoli)

Strijelci: 0:1 Garašić (14), 0:2 Čvrk (36), 0:3 Garašić (48)

TOPUSKO: Petrović, Jelekovac, Bogović (od 46. D. Abramović), Likarević, Lukić, Sijarić, Matić, Krmpotić, Komšić (od 75. Kristić), B. Abramović, Kirin

Trener: Ivan Turkalj

TOP: Maglica, Holetić, Noršić, Žuti, Delač (od 77. Lovrinović), Labrović, Salopek, Sopić (od 56. Runtas), Sviben, Garašić (od 56. Ćaćić), Čvrk (od 69. Rendulić)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač utakmice: Domagoj Garašić (TOP)

U dvoboju momčadi sa sličnim imenima uvjerljivu pobjedu odnio je gost. "Prva violina" kod tima iz Kerestinca bio je Garašić, koji je mrežu domaćina načeo prvi put u 14. minuti. Nakon pola sata igre na listi strijelaca pridružio mu se Čvrk pa su igrači trenera Tomislava Jakopca na predah otišli s lijepim rezultatskim plusom. Da otkloni sve dvojbe u krajnji rezultat Garašić je još jednom, u početku samog nastavka (48. minuta) matirao nemoćnog Petrovića i tako potvrdio 6. prvenstvenu pobjedu TOP – a iz Kerestinca.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 18. kolo

Bregana pobjednički, Zrinski posrnuo

Sloga (K) - Bregana 2:3

(Pupić Jovanović '14, Kranjec '17; Radovanić '3, '29, Hribar '83)

Rakov Potok – Vatrogasac (Z) 1:1

(Perić '28; Rašić '68)

Zrinski – Jaska Vinogradar 0:1

(Nad '31)

Nakon osamnaestog kola vodi Naftaš Ivanić s 40 bodova, 2. je Ban Jelačić s 36, Bregana je na 5. mjestu s 30 bodova, Rakov Potok je 9. s 26, dok je Zrinski na 14. mjestu s 18 bodova.

1. županijska nogometna liga zapad – 14. kolo

Klokočevac pobjedom čvrsto na vrhu

Krašić – Novaki 5:2

(Penić '4, Keleminec '13, Tukić '24, '65, Petković '85; Širanović '62, Barišić '78)

Sloga SU–ZA (O) - Dinamo (O) 2:0

(Franjičević '7, '40)

Vrh – Klokočevac 0:1

(Sodič '83)

Nakon četrnaestog kola vodi Klokočevac s 35 bodova, 2. je Mladost (KD) s 31, Sloga SU ZA (O) je 9. s 15, dok su Novaki na 13. mjestu s 8 bodova.