44. Memorijal Đure Dubenika

Izvrsni uspjesi mladih Samoboraca

Izvrsni uspjesi mladih Samoboraca-1

U dane vikenda, 12. i 13. ožujka, u Dugom Selu odigran je 44. Memorijal Đure Dubenika. Ovogodišnji najjači pojedinačni turnir u Hrvatskoj Samoborcima će ostati u dobrom sjećanju.

U kategoriji najmlađih kadeta prvo mjesto osvojio je Fran Dekalić, dok je drugi bio Mateo Terihaj. O žestini borbe govore podaci da je Dekalić u 1/8 finala protiv Opatijca Brumenjaka u 5. setu izvukao meč loptu i slavio 13-11, da bi se u finalu odvio pravi sportski rat s Terihajem. Kod vodstva Dekalića 2-0, 11-9, 14-12, dva seta odlaze na stranu Terihaja, 14-12 i 12-10, da bi u završnom setu Dekalić slavio s 12-10.

U kategoriji mlađih kadeta Lovro Horvat osvojio je 3. mjesto, u kategoriji mlađih juniorki Ana Znika dolazi do 1/4 finala. Lana Horvat u nmk dolazi do 1/8 natjecanja, Petar Bajan u klincima do 1/16, a nastupili su još i Dora Kuhar, Fran Šimunović, Jan Znika, Tin Debogović Grižić te Luka i Fran Žužul.