4. nogometna liga središte Zagreb – B - 15. kolo Tigar Sveta Nedjelja – Zelina 1:1 (1:0)

Šoštarić iz penala "oteo" bodove

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 15. kolo
Tigar Sveta Nedjelja – Zelina 1:1 (1:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Gledatelja 30

Sudac: Rožanković (Glina)

Pomoćnici: Vitković i Blažeković (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Podravec(40.), 1:1 Šoštarić(90. – 11m)

TIGAR SVETA NEDJELJA: Kovačić, Filipović, Hasan, Cvetković (od 76. Bišćan), Brujić, Galić, Podravec (od 87. Frajt), Jurić, Višić, Horvatinec, Škeva

ZELINA: Mihalić, Yansane, Mrazović, Garić, Haramina (od 87. Pukšec), Šoštarić, Bičak (od 70. Kćira), Ovčar, Šimić (od 65. Posuda), Simeunović, Bača

Trener: Vjeran Simunić

Igrač susreta: Tihomir Šoštarić (Zelina)

Derbi posljednjeg kola u Rakitju okončan je s miroljubivih 1:1. S dobivenim bodom nezadovoljniji mogu biti domaćini koji su do sudačkog dodatka imali sva tri u džepu. Tada je prvi strijelac lige Šoštarić s bijele točke poništio domaću prednost čiji je autor u 40. minuti bio Podravec. Remijem je Tigar tako ostao bez prilike da zimski predah provede na trećem mjestu, puhajući za vrat vodećoj Savi i drugoplasiranom Samoboru. No i ovako, u proljetnih 15 kola ostaje nam borbu između 4 momčadi uguranih u (dohvatljivih) 7 bodova.

Nakon petnaestog kola, polovice odigranih utakmice, jesenski prvak je Sava Strmec s 39 bodova, drugi je Samobor s 36, Tigar Sveta Nedelja je četvrta s 32, dok je TOP na desetom mjestu s 18 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 15. kolo Lekenik - TOP 3:1 (2:1)

Poveli na samom početku, pa pali

Lekenik - TOP 3:1 (2:1)

LEKENIK – Igralište Lekenika

Sudac: Kršak

Pomoćnici: Anić i Tišljar (oba iz Križa)

Strijelci: 0:1 Labrović(4), 1:1 Balen(5), 2:1 Pupić(22), 3:1 Horvat(90)

LEKENIK: Zagorac, Jolić, Ikić, Horvat, Sekulić, Pupić (od 68. Blagojev), Živčić (od 60. Dragić), Balen, Raković, Kolarić, Perušić

Trener: Zoran Tomčić

TOP: Maglica, Kelečić, Noršić (od 25. Žuti), Salopek, Delač, Labrović, Jazvić, Stepinac, Sviben, Ivanović (od 60. Garašić), Čvrk (od 46. Peršin)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: David Ikić (Lekenik)

Za kraj jeseni igrači TOP – a priuštili su svojim pratiteljima novi poraz, već 7. u 15 igranih kola. Tko zna kako bi se susret u Lekeniku razvijao da su gosti svoje vodstvo iz 4. minute (strijelac Labrović) uspjelo zadržati duže od minute. Domaćini su praktički tako već iz sljedećeg napada izjednačili, a do odmora i poveli zahvaljujući golu Pupića iz 22. minute. U nastavku nogometna bonaca sve do sudačke nadoknade kad domaćini preotvorenu gostujući igru kažnjavaju s trećim pogotkom i time osiguravaju konačni trobod.