Hinomoto IBK kup 2021 – Budimpešta, 10. studenoga

Jedno zlato, dva srebra i šest bronci

Među nešto više od 300 natjecatelja iz 57 klubova i 13 kyokushin organizacija iz Mađarske i Slovačke, ekipa Hrvatskog kyokushinkai saveza iz kluba Domenica Sveta Nedelja u sastavu Niko Stojanović, Viktoria Klemenčić, Alen i Mateo Ćosić te Nika Šemeš, i iz kluba Fortis Samobor kojeg je predstavljala Tihana Jagodić, na posljednjem izdanju Hinomoto kupa u organizaciji IBK Mađarska osvojila je ukupno jedno zlato, dva srebra i šest bronci.

U katama juniorki Nika Šemeš osvojila je 3. mjesto, dok su u istom uzrastu u muškoj konkurenciji braća Mateo i Alen Ćosić osvojili 2., odnosno 3. mjesto. U katama seniorki C kategorije Tihana Jagodić osvojila je 1. mjesto.

U borbama u kategoriji mlađih juniorki Viktoria Klemenčić osvojila je 3. mjesto, dok su u kategoriji mlađih juniora braća Alen i Mateo Ćosić podijelili 3. mjesto. U kategoriji starijih juniorki Tihana Jagodić osvojila je 2. mjesto, dok je u istoj kategoriji Nika Šemeš osvojila 3. mjesto.

Album fotografija s turnira pogledajte na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia, a više o radu klubova Domenica Sveta Nedelja i Fortis Samobor pogledajte na www.karate-kyokushinkai.hr.