4. nogometna liga središte Zagreb – B - 9. kolo Topusko – Tigar Sveta Nedjelja 1:4 (0:2)

I peta uzastopna pobjeda Tigrova

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 9. kolo
Topusko – Tigar Sveta Nedjelja 1:4 (0:2)

TOPUSKO – Igralište Topuskog

Sudac: Hrgović

Pomoćnici: Kukurić i Dolenec (svi iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Cvetković(10), 0:2 Višić(31), 0:3 Brujić(50), 0:4 Višić(67), 1:4 D. Abramović(72)

TOPUSKO: Petrović, Jelekovac, Bogović (od 89. Elezaj), B. Abramović, Šarić, Lukić (od 46. Putrić), D. Abramović, Krmpotić, Briješki (od 84. Piršić), Kirin, Kaurić

Trener:

TIGAR SVETA NEDJELJA: Kovačić, Filipović, Hasan (od 70. Kotarski), Cvetković (od 70. Bišćan), Brujić, Galić, Podravec (od 84. Vrančić), Jurić (od 84. Aljinović), Višić (od 84. Mihelčić), Horvatinec (od 70. Frajt), Škeva

Igrač susreta: Luka Višić (Tigar Sveta Nedjelja)

Tigar Svete Nedjelja nastavlja sa sjajnom igrom. Protiv momčadi Topuskog upisana je peta uzastopna pobjeda koja je osigurana već početkom nastavka. Na predah su gosti otišli s dva gola viška koja su plod uvjerljivo bolje igre. Cvetković u 10. i Višić u 31. minuti samo su okrunili bolje izdanje gosta iz Rakitja. Početak drugog dijela donio je novi gol u mreži domaćina, ovoga puta Petrovića matirao je Brujić. Višić u 67. postiže svoj drugi gol za 0:4, a samo 5 minuta kasnije za domaćina počasni zgoditak i malo utjehu donosi Abramović.

Nakon trinaestog kola vodi Sava Strmec s 33 boda, drugo mjesto dijele Samobor i Zelina s po 30, Tigar Sveta Nedelja je 4. s 28, dok je TOP na 8. mjestu s 18 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 9. kolo Sava Strmec – Croatia 4:2 (3:2)

Do tri boda na krilima Mršića

Sava Strmec – Croatia 4:2 (3:2)

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Čavlina (Banova Jaruga)

Pomoćnici: Jovanović (Novska) i Dabrović (Voćarica)

Strijelci: 1:0 Mršić(5), 1:1 K. Pižir(10), 1:2 Fluka(26), 2:2 Moštak(30), 3:2 Mršić(32), 4:2 Mršić(88)

SAVA STRMEC: Kavčić, Jakovljević, Marić, Brkić, Jelavić, Kos (od 82. Čule), Mršić (od 90. Petravić), Mamić (od 90. Motočić), Manzin, Moštak (od 82. Barišić), Plojović Beriša (od 82. Ćaćić)

Trener: Dražen Bobinac

CRAOTIA HRAŠĆE: Pintar, Sever (od 46. Bedeković), Blagec (od 82. Maloseja), Pekčec, Fluka, K. Pižir, Mačković, Šaško, Domitrović, Hrupec (od 60. I. Pižir), Lončar

Trener: Vladimir Sever

Igrač utakmice: Filip Mršić (Sava Strmec)

Vodeća momčad lige na krilima Filipa Mršića upisala je novu pobjedu i uz kiks Samobora prvim pratiteljima pobjegla na tri boda razlike. Prvih 45 minuta na Lazini donijelo je zanimljiv i efikasan nogomet. Već u 5. minuti Mršić postiže svoj prvi gol, no goste to nije sputalo pa ubrzo preko Pižira i Fluke okreću vodu na svoj mlin. No, do odmora rezultatski plus je opet na strani domaćina. U razmaku od 2 minute, prvo Moštak pa ponovno Mršić pogađaju za preokret 3:2. U nastavku su se konačno počele igrati i obrane pa novih lopti u mrežama nema do 88. minute kada Mršić postiže hat – trick i osigurava 11. prvenstvenu pobjedu Save.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 13. kolo

Teški poraz Bregane, Zrinski odgođen

Jaska Vinogradar - Bregana 4:0<7b>

(Borković '7, Vračević '61 – 11m, Nad '65, Kopić '74)

Rakov Potok – Polet 4:3<7b>

(Makarun '8, '41, '75, Mihaljević '10; Stuparić '4, '82 – 11m, Sučić '60)

Zrinski – Mladost odgođeno

Nakon trinaestog kola vodi Naftaš Ivanić s 30 bodova, 2. je Turopoljac s 27, Bregana je 5. s 23 boda, Rakov Potok je 7. sa 19, dok je Zrinski na 14. mjestu s 11 bodova (- 1 utakmica).

1. županijska nogometna liga zapad – 11. kolo

Klokočevac osmicom čvrsto drži vrh

Jamnica – Novaki 4:0

(Čefko '52, Pavek '77, Luketić '81, Čačković '85)

Krašić - Sloga SU – ZA (O) 1:3<7B>

(Veselić '66 – 11m; Vučur '26, '53, Ljevak '33)

Mladost (L) – Klokočevac 1:8

(Ružić '58; Beloša '10, '42, Ahlin '14, Sodič '36, '78, Matijaščić '60, '67, Ladišić '89 – 11m)

Nakon jedanaestog kola vodi Klokočevac s 28 bodova, 2. je Mladost (KS) s 22, Sloga SU ZA (O) je 8. s 15, dok su Novaki na 11. mjestu s 8 bodova.