4. nogometna liga središte Zagreb – B - 12. kolo Mraclin - Samobor 0:5 (0:2)

Mraclin - Samobor 0:5 (0:2)

MRACLIN – Igralište Nova Graba

Sudac: Šoufek (Međurić)

Pomoćnici: Dabrović (Voćarica) i Jovanović (Novska)

Strijelci: 0:1 Husinec(34), 0:2 Štulec(38), 0:3 Brdek(76), 0:4 Štulec(79), 0:5 Husinec(80)

MRACLIN: Marić, Petravić, Vidović (od 73. Dadović), Domitrović, Onić (od 73. Golubić), Jurić, Skrbin, Klarić, Dandić (od 67. Kos), Koleš (od 46. Cvetnić), Roginić

Trener:

SAMOBOR: Štefković, Tušek, Ašanin (od 78. Milas), Mohač, Guliš, Krajačić (od 84. Čaušević), Bišćan (od 46. Ibrahimović), Dauti (od 46. Gluić), Husinec, Brdek, Štulec

Trener: Eduard Husinec (Samobor)

Uz ne preveliku potrošnju i lakše od očekivanog na terenu u Mraclinu poražen je istoimeni domaćin s uvjerljivih 0:5. Pozicija na tablici Mraclina (šesto mjesto) nagovještavala je borbu na terenu, no gosti su s dva pogotka krajem prvog dijela (Husinec i Štulec) „ubili“ utakmicu. U nastavku isti igrači još jednom šalju loptu iza leđa Marića, a bonus je i novi pogodak Brdeka koji se tako izjednačio na vodećem mjestu tablice strijelaca s dosad neprikosnovenim Šoštarićem (Zelina).

Nakon dvanaestog kola vodi Sava Strmec s 30 bodova, 2. je Samobor 29, Tigar Sveta Nedjelja je 4. s 25, dok je TOP na 7. mjestu sa 17 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 12. kolo GNK Tigar Sveta Nedelja – Rugvica Sava 1976 5:0 (3:0)

Utrpali gostima pet lakih komada

GNK Tigar Sveta Nedelja – Rugvica Sava 1976 5:0 (3:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Čleković (Kutina)

Pomoćnici: Blažeković i Kukorić (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Višić(29), 2:0 Podravec(39), 3:0 Višić(41), 4:0 Cvetković(56), 5:0 Podravec(80)

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Kovačić, Filipović, Hasan (od 83. Mihelčić), Cvetković (od 69. Biščan), Brujić, Galić (od 83. Vrančić), Podravec, Jurić (od 69. Kotarski), Višić, Horvatinec (od 69. Frajt), Škeva (od 83. Burnik)

RUGVICA SAVA 1976: Vidović, Čagalj, Kralj (od 73. Kelly), Kotoraš (od 46. Prugovečki), Vavra, Ivančić (od 73. Lasić), Munić, Topić (od 72. K. Mizan), M. Mizan, Barberić

Trener: Domagoj Abramović

Igrač utakmice: Luka Višić (Tigar Sveta Nedelja)

Još jedan uvjerljiv nastup momčadi iz Rakitja za 8. prvenstvu pobjedu u sezoni. Gosti su odolijevali pritisku domaćina prvih pola sata, no tada lokot Rugvice otključava Višić. U 39. minuti na 2:0 podiže Podravec i tu je rezultatskim dvojbama bio kraj. Ubrzo Višić još jednom pogađa mrežu Rugvice pa se odmor odlazi s 3:0. U nastavku listu strijelaca proširuje Cvetković, a Višiću se kao dupli egzekutor pridružuje Posavec za ukupnih 5:0.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 12. kolo TOP – Sava Strmec 2:7 (1:2)

Sava preplavila Kerestinec

TOP – Sava Strmec 2:7 (1:2)

KERESTINEC – Igralište TOP-a

Sudac: Vukadin (Dugo Selo)

Pomoćnici: Radoš (Dugo Selo) i Tišljar (Križ)

Strijelci: 0:1 Držić(5), 1:1 Jazvić(14), 1:2 Držić(23), 1:3 Mršić(50), 1:4 Maglica(53 – ag), 1:5 Mamić(59), 2:5 Peršin(71), 2:6 Plojović Beriša(90), 2:7 Manzin(90)

TOP: Maglica, Kelečić (od 46. Žuti), Krnjus, Salopek, Delač (od 67. Garašić), Labrović (od 56. Čvrk), Ivanović (od 81. Kutija), Jazvić (od 81. Mihočinec), Sopić (od 46. Peršin), Stepinac, Sviben

Trener: Tomislav Jakopec

SAVA STRMEC: Đurđek (od 17. Kavčić), Marić (od 67. Petravić), Jakovljević, Brkić (od 46. Plojović Beriša), Jelavić, Kos, Držić (od 81. Ćaćić), Mršić (od 81. Motočić), Mamić (od 67. Čule), Manzin, Moštak (od 67. Barišić)

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Bruno Držić (Sava Strmec)

Lokalni derbi uvjerljivo je pripao gostu iz Strmca koji je u nastavku susreta rezultatski uništio domaćina. Na predah se Kerestincu otišlo s minimalnih 1:2 za vodeću momčad lige. U gostujućim redovima nezaustavljiv je bio dvostruki strijelac Držić, a za domaćine je poentirao Jazvić. Nastavak na terenu donosi pogled na nezaustavljivu momčad Save koja je utrpala novih 5 golova u mrežu Maglice. Uz autogol Maglice, strijelci za Savu bili su Mršić, Mamić te u sudačkom dodatku Plojović Beriša i Manzin. Ovom izvedbom gosti s Lazine još jednom su pokazali zašto su trenutno vodeća momčad lige te ujedno uz Tigar Svetu Nedelju i najefikasnija u cijelom prvenstvu.