4. nogometna liga središte Zagreb – B - 6. kolo (zaostali susret) Rugvica Sava 1976 – Samobor 0:3 (0:0)

Pregazili Savu kod Rugvice

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 6. kolo (zaostali susret)
Rugvica Sava 1976 – Samobor 0:3 (0:0)

RUGVICA – Igralište ŠRC Rugvica

Sudac: Roksa (Farkašić)

Pomoćnici: Vitković (Sisak) i Blažeković (Sisak)

Strijelci: 0:1 Brdek(48), 0:2 Štulec(76), 0:2 Štulec(90)

RUGVICA SAVA 1976: Vidović, Čagalj, Kralj (od 83. Kelly), Kotoraš, Ivančić, Munić, Topić, Hrga, Škegro (od 83. Mizan), Lasić (od 73. Prugovečki), Barberić

Trener: Mario Pavlović

SAMOBOR: Štefković, Tušek, Severec, Čerkez (od 46. Gluić), Milas, Ašanin, Štulec, Mohač, Ibrahimović, Bišćan, Brdek (od 80. Grgečić), Dauti (od 46. Krajačić)

Crveni karton: Mohač

Igrač susreta: Željko Štulec (Samobor)

Zaostali dvoboj 6. kola protiv Rugvice Save Samoborci su iskoristili na najbolji mogući način te s uvjerljivih 0:3 došli na samo bod zaostataka od vodeće Save iz Strmca. Nakon prvih 45 minuta u kojima ni jedna momčad nije bila dovoljno precizna da zatrese suparničku mrežu, uvod u nastavak susreta donio je prednost gostima. Ponovno je raspoloženi bio Brdek koji je ovim golom nastavio niz u od 3 kola zaredom u kojima ga protivnička obrana nije uspjela zaustaviti. Potvrdu pobjede za goste s 2 pogotka ovjerio je Štulec u posljednjih 15 minuta igre.

Nakon jedanaestog kola vodi Sava Strmec s 27 bodova, drugi je Samobor s 26, Tigar Sveta Nedjelja je četvrta s 22, dok je TOP na sedmom mjestu sa 17 bodova.