4. nogometna liga središte Zagreb – B - 11. kolo Sava Strmec – Mraclin 4:1 (4:0)

Furioznih prvih 45 minuta

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 11. kolo
Sava Strmec – Mraclin 4:1 (4:0)

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Iličić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Kovač i Dolibašić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Manzin(15), 2:0 Marić(21), 3:0 Držić(25), 4:0 Moštak(42), 4:1 Jurić(72)

SAVA STRMEC: Đurđek, Jakovljević, Marić, Brkić (od 60. Čule), Jelavić, Kos, Držić (od 60. Barišić), Mršić (od 84. Motočić), Manzin, Moštak (od 84. Petravić), Plojović Beriša (od 84. Ćaćić)

Trener: Dražen Bobinac

MRACLIN: Dražić, Domitrović, Onić (od 60. Golubić), Jurić, hajduk (od 86. Cvetnić), Skrbin (od 46. Debojađi), Klarić (od 86. Kos), Dandić, Koleš (od 46. Petravić), Roginić, Šikić (od 60. Vidović)

Trener: Damir Milanović

Igrač utakmice: Mihael Jakovljević (Sava)

Ostanak još barem jedno kolo na vodećoj poziciji igrači Save osigurali su u furioznih prvih 45 minuta kojima su goste ostavili u dubokom rezultatskom minusu. Nakon kornera u 15. i 21. minuti Strmčani su načeli gosta iz Mraclina. 3:0 je već u 25., nezaustavljivi u prodoru bio je Držić pa gostujući vratar Dražić ponovno vadi loptu iz mreže. Točku na „i“ lijepe i efikasne Savine izvedbe postavio je Moštak. Gosti su se oporavili tek sredinom nastavka kada počasni pogodak postiže Jurić preciznim udarcem iz prekida. Sava izgleda moćno, ostaje za vidjeti može li u susjedskom dvoboju sljedeći vikend TOP zaustaviti lidera prvenstva.

Nakon jedanaestog kola vodi Sava Strmec s 27 bodova, druga je Zelina s 24, Samobor je 3. s 23 boda (-1 utakmica), Tigar Sveta Nedjelja je četvrta s 22, dok je TOP na sedmom mjestu sa 17 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 11. kolo Banovac - TOP 5:3 (2:3)

Krenuli izvrsno, pa iznenada stali

Banovac - TOP 5:3 (2:3)

GLINA – Igralište Banovca

Sudac: Medved (Ivanić Grad)

Pomoćnici: Jantoljak (Vrbovec) i Anić (Križ)

Strijelci: 0:1 Labrović(26), 0:2 A. Ban (27 – ag), 1:2 J. Ban (30 – 11m), 1:3 Labrović(45), 2:3 Gomaz(45), 3:3 Gomaz(54), 4:3 Horvatin(88), 5:3 Gomaz(90)

BANOVAC: Karaula, Grubić, Pranjić (od 67. Ćosić), Abramović (od 46. Baron), Gomaz, J. Ban, Filipović (od 85. Pedljo), Šola, Savić (od 89. Prajdić), Horvatin, A. Ban

Trener: Dario Žinić

TOP: Maglica, Noršić, Salopek, Žuti, Delač (od 54. Krnjus), Labrović, Peršin (od 54. Čvrk), Ivanović, Jazvić (od 67. Kelečić), Stepinac, Sviben

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Dorijan Gomaz

Efikasan i neobičan susret u Glini odigrali su Banovac i TOP. Gostima ni prednost od 2 gola koja su imali u 2 navrata nije bila dovoljna ni za bod. Labrović u dva navrata te auto gol Bana zaslužni su za 3 gola koje su gosti postigli do odmora. Za domaćina s bijele točke precizan je bio drugi Ban te iz igre Gomaz pa na predah gosti iz Kerestinca odlaze samo s minimalnih 2:3. Početkom nastavka Gomaz postiže još jedan pogodak i vraća stvari na početak. Uslijedilo je tada mirno razdoblje koje je potrajalo sve do pred kraj dvoboja. Domaćini onda ubacuju u brzinu više te s nova dva gola u gostujućoj mreži slave s 5:3.

Nakon jedanaestog kola vodi Sava Strmec s 27 bodova, druga je Zelina s 24, Samobor je 3. s 23 boda (-1 utakmica), Tigar Sveta Nedelja je četvrta s 22, dok je TOP na sedmom mjestu sa 17 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 11. kolo Stupnik – Tigar Sveta Nedelja 1:6 (0:4)

Rastrgali nemoćne Stupničane

Stupnik – Tigar Sveta Nedelja 1:6 (0:4)

STUPNIK – Igralište Stupnika

Sudac: Sopić (Samobor)

Pomoćnici: Milaković (Hrastina) i Žakman (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Brujić(6), 0:2 Višić(11), 0:3 Cvetković(30), 0:4 Cvetković(34), 0:5 Podravec(73), 0:6 Brujić(77), 1:6 Perić(85)

STUPNIK: Madžar, Ilić (od 46. Adžaga), Pranjić, Šepac, Bilić, Marijan, Brakus (od 79. D. Brkić), Perić, Perković, Nemanić, K. Brkić

Trener: Siniša Roguljić

TIGAR SVETA NEDELJA: Kovačić, Filipović, Hasan (od 79. Čičak), Cvetković, Brujić (od 79. Crnolatac), Galić, Podravec, Jurić (od 67. Mihelčić), L. Višić (od 79. T. Višić), Horvatinec (od 46. Kotarski), Škeva (od 46. Frajt)

Igrač susreta: Nikica Brujić (Tigar Sveta Nedjelja)

Očigledna razlika u kvaliteti rezultirala je već nakon prvih pola sata dvoboja vodstvom gosta od 0:3. Brujić, Višić te Cvetković pogađali su mrežu nemoćnog domaćina. Potonji je još jednom, u 34. poslao loptu iza leđa vratara Madžara pa se na odmor odlaze s 0:4. U nastavku ista priča. Brujić još jednom te po prvi puta Podravec za visokih 0:6. Počasni pogodak za domaćina postiže Perić 5 minuta prije kraja utakmice.