(Mandura '17, Gršić '57, '60)

Rakov Potok – Ban Jelačić 0:0

Zrinski – Strmec 2:4

(Mataušić '43 – 11m, Marić '70; Bičak '17, '36, Mrazović '45; Šilinić '67)

Nakon jedanaestog kola vodi Naftaš Ivanić s 26 bodova, drugi je Turopoljac s 25, Bregana je 4. s 22 boda, Rakov Potok je 7. sa 16, dok je Zrinski na 11. mjestu s 11 bodova.

1. županijska nogometna liga zapad – 9. kolo

SU - ZA i Klokočevac osvojili po bod

Mladost (KD) – Novaki 2:0

(Olovec '25, Nemčić '34)

BSK- Sloga SU – ZA (O) 3:3

(Zendeli '21, '76, Katušić '45; Masnjak '31, '89, Vučur '35)

Jamnica – Klokočevac 0:0

Nakon devetog kola vodi Klokočevac s 22 boda, 2. je Mladost (KD) s 19, Sloga SU ZA (O) je 10. s 9, dok su Novaki na 11. mjestu s 8 bodova.

JŽNL – 11. kolo Zrinski – Strmec (B) 2:4 (1:3)

Bodovi na kraju otišli u Strmec

JŽNL – 11. kolo
Zrinski – Strmec (B) 2:4 (1:3)

Farkaševec, igralište SC Široki grm

Gledatelja: 50

Sudac: Meić (Donje Podotočje); pomoćnici: Krznarić i Rožić

Strijelci: 0:1 Bičak (17), 0:2 Bičak (36), 1:2 Mataušić (43 - 11 mt), 1:3 Mrazović (45), 1:4 H. Šilinić (67), 2:4 M. Marić (70)

Zrinski: Cvetković, Koletić (od 55. Kižlin), K. Marić, Otmačić, Ištuk, Kerep, Slaček (od 85. Jelečki), Blažević (od 71. Kobešćak), Klemenčić (od 46. M. Marić), Mataušić

Strmec: Plantić, Mrazović, Novački, Baček, Kranjec, Bičak (od 88. Trčak), Antolković, Bedeković, Posavec (od 77. Bobinec), M. Šilinić, Šavorić (od 40. H. Šilinić, od 89. Ključar)

Trener: Marijan Glavica

Igrač utakmice: Ivan Bičak

S dosta nade prije susreta domaćin je priželjkivao pobjedu i osvajanje tri boda, koja bi Zrinski dovela u dobru poziciju na ljestvici i pred nadolazeće, nimalo lake, utakmice. Ali, nade im nisu ostvarene, jer momčad Strmca zasluženo odnosi bodove iz Farkaševca. Već nakon 36 minuta rezultat je, nakon dva pogotka Bičaka, otišao na stranu gostiju. Domaćin preko Mataušića iz kaznenog udarca smanjuje na 1:2, ali u 45. minuti gosti nakon kardinalne pogreške vratara Cvetkovića preko Blaževića dižu vodstvo na 1:3.

Nije tu bio kraj rezultatske agonije domaćina. Već u 67. minuti lijepa akcija navale gostiju rezultira pogotkom H. Šilinića za 1:4. Domaćin tek tada shvaća situaciju pa je i sama igra dobila neku novu i, recimo, bolju dimenziju. Rezultat svega je i lijep pogodak kojeg su kreirali Ištuk i M. Marić za 2:4. Bilježi se još i jedan nedosuđeni kazneni udarac za domaćina, koji je zaista bio evidentan, ali i pogođena greda od strane Slačeka. Ipak, sve premalo čak i za jedan bod, koji je bio priželjkivan. Trebat će bodove tražiti i na gostovanjima, jer inače će biti sve komplicirano, da ne kažemo loše.