4. nogometna liga središte Zagreb – B - 8. kolo GNK Tigar Sveta Nedjelja – Samobor 1:2 (0:0)

Štulec zabio u 90. za tri boda

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 8. kolo
GNK Tigar Sveta Nedjelja – Samobor 1:2 (0:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Tišljar (Križ) i Radoš (Dugo Selo)

Strijelci: 1:0 Aljinović(56), 1:1 Mohač(60 – 11m), 1:2 Štulec(90)

GNK TIGAR SVETA NEDJELJA: Jankavić, Filipović, Hasan, Brujić, Galić, Podravec (od 65. Horvatinec), Frajt (od 87. Kotarski), Jurić, Višić, Aljinović (od 73. Cvetković), Škeva

SAMOBOR: Štefković, Tušek, Novoselec, Čerkez (Od 46. Krajačić), Štulec, Ašanin (od 71. Gluić), Mohač, Vujić, Brdek (od 90. Ibrahimović), Dauti (od 46. Guliš), Husinec

Igrač susreta: Željko Štulec (Samobor)

Mini lokalni derbi odigran je Rakitju u kojem su gosti iz Samobora preokrenuli rezultatski minus i upisali minimalnu pobjedu. Nakon mirnih 45 minuta, drugi dio počinje stativom za domaće, a nakon toga i vodstvom jer Aljinović bez milosti pogađa mrežu bivšeg kluba. Vodstvo domaćina potrajalo je 5 minuta jer Vujića domaći defenzivci ruše u 16 metara, a bijele točke za 1:1 precizan je Mohač. I kada su već svi vidjeli podjelu bodova, u sudačkom dodatku u jednoj gužvi pred vratima Tigra najbolje se snalazi Štulec i svojim prvim golom u sezoni donosi sva tri boda za Samobor.

Nakon osmog kola vodi Sava Strmec s 18 bodova, druga je Zelina sa 17, Samobor je treći sa 16 (- 1 utakmica), dok su Tigar Sveta Nedjelja i TOP na diobi 7. mjesta s po 13 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 8. kolo Zelina – Sava Strmec 1:2 (1:1)

Iz Zeline otišli kući pjevajući

Zelina – Sava Strmec 1:2 (1:1)

SVETI IVAN ZELINA – Gradski stadion

Sudac: Radić (Velika Gorica)

Pomoćnici: Crnoja i Hendak (oba iz Vrbovca)

Strijelci: 1:0 Šoštarić(19), 1:1 Moštak(23), 1:2 Jelavić(88 – 11m)

ZELINA: Klepac, Haramina, Mrazović, Garić, Ovčar, Bičak (od 46. Kćira), Glibo (od 46. Pukšec), Bača, Yansane, Vujica, Šoštarić

Trener: Vjeran Simunić

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Jakovljević, Jelavić, Kos, Držić (od 89. Čule), Mršić (od 74. Brkić), Grofelnik (od 88. Plojović Beriša), Mamić, Manzin, Moštak,

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Filip Jelavić (Sava)

Derbi kola, susret prvog i drugog na tablici odigran je u Zelini gdje je istoimeni domaćin porazom prepustio vodeće mjesto na tablici gostima iz Strmca koji su u posljednjim minutama, zahvaljujući golu Jelavića iz kaznenog udarca, stigli do pobjede. Dvoboj su bolje započeli domaćini koje je do početne prednosti iz slobodnog udarca doveo Šoštarić u 19. minuti. Samo 4 minute kasnije nezaustavljiv prodor kroz Zelinsku obranu radi Moštak i precizno pogađa mreža za 1:1. Do odmora se Moštak još jednom mogao upisati u listu strijelaca, ali njegov udarac zaustavio je okvir vrata. U nastavku domaćin bolji, također pogađa okvir vrata, ali bez promjene rezultata do 88. minute kada gosti, nakon što je srušen Brkić, uz male poteškoće realiziraju najstrožu kaznu s kojim preuzimaju lidersku poziciju 4. HNL središte B.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 8. kolo Mraclin – TOP 1:0 (0:0)

Hajduk im iz kontre uzeo bodove

Mraclin – TOP 1:0 (0:0)

MRACLIN - SRC Nova graba

Sudac: Hrgović (Zagreb)

Pomoćnici: Kovač i Dolibašić (oba iz V. Gorice)

Strijelci: 1:0 Hajduk(66)

MRACLIN: Dražić, Debijađi (od 53. Petravić), J. Domitrović, Skrbin, Kos, Onić (od 53. Šikić), Klarić, Jurić (od 86. J. Cvetnić), Koleš (od 46. Roginić), Milatović (od 86. Golubić), Hajduk

Trener: Damir Milanović

TOP: Maglica, Kelečić, Noršić, Salopek, Krnjus, Delač, Labrović, Peršin (od 60. Runtas), Jazvić (od 71. Sopić), Stepinac (od 71. Čvrk), Ivanović (od 60. Žuti)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač utakmice: Igor Hajduk (Mraclin)

Pravi prvenstveni dvoboj uz malo prilika i jedan jedini pogodak bilanca je dvoboja Mraclina i TOP-a. Domaćini su tri boda osvojili zahvaljujući brzoj kontri i preciznom udarcu Hajduka iz 66. minute. Gosti mogu žaliti za najvećom prilikom, okvirom gola koji se zatresao sredinom prvog dijela i koji je spriječio moguće vodstvo gosta iz Kerestinca i u konačnici drugačiji razvoj dvoboja u Mraclinu.