(Sodič '30, Matijaščić '42, Beloša '50 – 11m, Kižlin '90)

Sloga SU – ZA (O) – Mladost (KD) 1:2

(Franjičević '72; Bratić '2, Nežić '65)

Novaki – Sava (D) 2:6

(Keškić '18, Golić '85; Blažević '10, '33, Barišić '20, '31, Frkanec '26, Jagustović '43)

Nakon šestog kola vodi Klokočevac s 18 bodova, druga je Sava (S) s 13, Novaki su 8. s 5, dok je Sloga SUZA (O) na 11. mjesta s 4 boda.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 8. kolo

Bregana i Rakov Potok uvalili po peticu

Mladost (O) - Bregana 3:5

(Sudec '17, Hercigonja '40 – 11m, Ivančić '41; Kostanjski '3, Radovanić '11, '34, '36, '90)

Kupa – Rakov Potok 0:5

(Bencalić '7, Makarun '58, Jaklenec '66, '68, Balen '74 – 11m)

Sloga (K) – Zrinski 2:2

(Šeremet '25, '83 – 11m; Kerep '1, Brdarić '56 – 11m)

Nakon osmog kola vode Turopljac i Naftaš Ivanić s po 19 bodova, Bregana je 3. sa 16, Rakov Potok je 7. s 12, dok je Zrinski na 13. mjestu s 8 bodova.

1. ŽNL - zapad, 6. kolo Klokočevac - Savski Marof 4:0(2:0)

Pobjedom do vrha prvenstvene ljestvice

1. ŽNL - zapad, 6. kolo
Klokočevac - Savski Marof 4:0(2:0)

Klokočevec, igralište Stjepan Celizić Bajdo

Gledatelja 30

Sudac: Batušić (Cvetković); Pomoćnici: Medvedovski i Stunja

Strijelci: 1:0 Sodič (30), 2:0 Matijaščić (43), 3:0 Beloša (50- 11 m), 4:0 I. Kižlin (90).

Klokočevac: Bišćan, Penić, Beloša (od 80. Runac), Trkeš, Matijaščić (od 60.), Nečemer, Ahlin (od 7. I. Kižlin), Sodič (od 55. Grubar), J. Kižlin (od 67. Prelec), Babojelić (od 70. Kos), Račić

Trener: Denis Murić

Savski Marof: Markotić, Paleščak, Matanić, Vidaković, Zekić (od 87. Zendeli), Brumen (od 46. Čović), Markuš, Vasović, Kupres, Ivić, Suhobilec

Trener: Neven Rudić

Crveni karton: Grubor (73. – 2. žuti)

Igrač utakmice: Matavž Sodič

Koliko konačan ishod utakmice u pogledu rezultatskog omjera može zavarati, pokazalo je i ovo nadmetanje. Nema spora oko pobjednika, ali nije sve baš bilo tako kako se u konačnici pokazalo.

Domaćin je u prvih 30 minuta tražio igru i pogodak, ali su gosti vrlo uspješno parirali. A onda se rezultatski "sve otvorilo". Uspješna kontra Ahlina i savršeno dodavanje, a egzekutor je bio Sodič. Nije se i dalje igralo dobro. Domaćin s više lopte u nogama, ali bez konkretne završnice sve do 43. minute, kada vratar domaćina Bišćan odlično ispucava loptu, koju prihvaća Matijaščić i matira gostujućeg vratara za 2:0.

Nakon igračkog osrednjeg prvog dijela, u drugom ipak nešto više nogometnog sadržaja. Već u 50. minuti, nakon što je srušen Nečemer, iz opravdanog 11-erca siguran je Beloša za 3:0.

Do kraja je igra bila smirena, iako je domaćin bio hendikepiran isključenjam Grubora. U gotovo posljednjem napadu Prelec je dodavač, a I. Kižlin strijelac za konačnih 4:0.

Bitno je da se lijepa priča u Klokočevcu nastavlja, jer momčad ostvaruje rezultat i vrh prvenstvene ljestvice.