Pomoćnici: Tišljar i Anić (oba iz Križa)

Strijelci: 0:1 Banić(2), 1:1 Peršin(43), 2:1 Peršin(53)

TOP: Maglica, Kelečić (od 58. Žuti), Salopek, Krnjus, Delač, Peršin (od 74. Runtas), Ivanović (od 90. Pavlović), Jazvić (od 46. Garašić), Sopić (od 46. Noršić), Stepinac (od 58. Mihočinec), Sviben

Trener: Tomislav Jakopec

GRADIĆI: Beblek, Škarica (od 70. D. Posavec), Banić, Turkalj, Borovac, Harambašić, Hrženjak (od 26. Šuman), Budimir, P. Posavec (od 70. Smolkov), Krstanović, Vojnić (od 70. Božić)

Trener: Marko Biljan

Igrač susreta: Dominik Peršin (TOP)

Utakmica koja će ubrzo biti izbrisana iz glava nogometaša i gledatelja donijela je ono najbitnije domaćinu, a to su bodovi. Težak početak za momčad iz Kerestinca, već u 2. minuti nakon kornera Banić glavom pogađa za 0:1. Povratak u meč za „topnike“ dolazi pred kraj poluvremena kada Peršin šalje loptu iza leđa Bebleka pa se na predah odlazi s izjednačenih 1:1. Već sami start nastavka donosi novu loptu u gostujućoj mreži te novi pogodak Peršina kojim se prednost seli na stranu domaćina. Do kraja susreta gosti bez prilika i pogodaka pa minimalnim slavljem svi bodovi ostaju mladoj momčadi iz Kerestinca.

Nakon sedmog kola vodi Zelina sa 17 bodova, 2. je Sava Strmec s 15, do su Samobor (-1 utakmica), Tigar Sveta Nedelja i TOP na diobi 3. mjesta s po 13 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 7. kolo Sava Strmec – Tigar Sveta Nedelja 1:2 (1:2)

Tigrovi lagano pregazili Savu

Sava Strmec – Tigar Sveta Nedelja 1:2 (1:2)

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Tomić (Borovac)

Pomoćnici: Dabrović (Voćarica) i Jovanović (Novska)

Strijelci: 0:1 Brujić(9), 0:2 Bišćan(22), 1:2 Držić(35)

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić (od 83. Čule), Petravić (od 46. Brkić), Jelavić (od 25. Jakovljević), Kos, Držić, Mršić, Mamić, Manzin, Moštak (od 83. Barišić), Plojović Beriša (od 64. Grofelnik)

Trener: Dražen Bobinac

GNK TIGAR SVETA NEDELJA: Jankavić, Filipović, Hasan, Bišćan (od 40. Cvetković), Brujić, Galić, Podravec, Frajt (62. Horvatinec), Jurić (od 73. Kotarski), Višić (od 73. Aljinović), Škeva

Igrač utakmice: Nikica Brujić (Tigar Sveta Nedjelja)

Susjedski derbi u Strmcu završen je minimalnim slavljem gosta koji je furioznim startom susreta pobjegao na dva gola prednosti koja, pokazat će se kasnije, domaćini više nisu uspjeti sustići.

U 9. minuti Brujić tušira gledatelje na Lazini, a domaćini se nisu još ni posložili kada druga lopta završava iza leđa Đurđeka. Ovaj put je precizan bio Bišćan. Nade u brzi povratak u meč za domaćina je podgrijao Držić nakon pola sata igre pa se na predah otišlo s uvjerenjem o totalnom rezultatskom povratku Save u susret. Međutim, ništa od toga. Gosti su znalački sačuvali minimalnu prednost kao sjajnu uvertiru za derbi sa zahuktalim Samoborom u sljedećem kolu. Domaćinu pak ostaje žal jer je pobjedom mogao iskoristit kiks Zelini i nakon 7. kola zasjesti na vodeće mjesto prvenstva.