4. nogometna liga središte Zagreb – B - 6. kolo

Ni bilo nikoga da pokosi travu

Rugvica Sava 1976 – Samobor odgođena je zbog lošeg terena.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 6. kolo GNK Tigar Sveta Nedjelja – Banovac 1:1 (1:1)

Na kraju samo razočaravajući bod

GNK Tigar Sveta Nedjelja – Banovac 1:1 (1:1)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Ilčić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Kovač i Rožić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Cvetković(34), 1:1 Pranjić(45)

GNK TIGAR SVETA NEDJELJA: Kovačić, Hasan, Cvetković (od 46. Crnolatac), Brujić, Galić (od 46. Vrančić), Podravec, Frajt (od 83. Čičak), Jurić (od 64. Mihelčić), Višić, Aljinović, Škeva (od 64. Filipović)

BANOVAC: Karaula, Grubić, Pranjić (od 73. Baron), Avramović, Gomaz (od 90. Kušan), J. Ban, Filipović, Šola, Cestarić, A. Ban, Ćosić

Trener: Dario Žinić

Igrač susreta: Josip Pranjić (Banovac)

Iznenađenje kola u Rakitju priredio je posljednje plasirani Banovac koje je solidnog predstavom iznenadio favoriziranog domaćina i u 6. kolu osvojio prvi prvenstveni bod. Sve bitno na terenu Tigra odigralo se u prvih 45 minuta. Nakon malo više od pola sata igre najbolji pojedinac u domaćim redovima, Cvetković, postigao je svoj već 4. prvenstveni pogodak za početnu prednost domaćina. Gosti su do konačnih 1:1 došli početkom sudačkog dodatka kada stanje na semaforu poravnava Pranjić. Nastavak je protekao u boljoj igri Tigra Svete Nedelje, no željenog pogotka za potencijalnu pobjedu vidjeli nismo.

Nakon šestog kola vodi Zelina sa 16 bodova, druga je Sava Strmec s 15, dok su Samobor (- 1 utakmica), Tigar Sveta Nedjelja i TOP na diobi 4. mjesta s po 10 bodova.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 6. kolo Topusko – Sava Strmec 0:1 (0:0)

Golom Mamića nastavili utabanom stazom

Topusko – Sava Strmec 0:1 (0:0)

TOPUSKO – Igralište NK Topusko

Sudac: Eminovski(Širinec)

Pomoćnici: Lalić (Sisak) i Tomić (Okoli)

Strijelci: 0:1 Mamić(80)

TOPUSKO: Jelekovac, Abramović, Šarić (od 78. Mrkić), Lukić, Sijerić, D. Abramović, Medarević (od 46. Briješki), Krmpotić, Komšić (od 78. Strmečki), Horvatin, Kirin (od 90. Putrić)

Trener: Ivan Turkalj

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić (od 64. Jakovljević), Jelavić, Kos, Držić, Mršić (od 86. Ćaćić), Grofelnik (od 88. Čule), Mamić (od 85. Motočić), Manzin, Moštak, Plojović Beriša (od 64. Brkić)

Trener: Dražen Bobinac

Igrač utakmice: Ante Mamić (Sava)

Sava nastavlja hod utabanom pobjedničkom stazom. Minimalnim slavljem od 0:1 upisana je peta prvenstvena pobjeda i smanjen bodovni jaz do vodeće Zeline na samo jedan bod. Sava je bila bolji takmac čitavih 90 minuta te je novak u ligi, Topusko, bio orijentiran uglavnom na čuvanje mreže. Koncentracija domaćinu je ipak popustila u 80. minuti kada je Mamić ostao nečuvan pa je veznjak momčadi iz Strmca postigao gol vrijedan pobjede.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 6. kolo Libertas – TOP 3:3 (1:1)

Na kraju prosuli dva boda

Libertas – TOP 3:3 (1:1)

NOVSKA – Gradski stadion

Sudac: Kršak (Donja Zelina)

Pomoćnici: Anić (Križ) i Jukić (Farkaševac)

Strijelci: 1:0 Rogulja(39), 1:1 Ivanović(44), 1:2 Ivanović(68), 2:2 Dodić(75), 2:3 Ivanović(87), 3:3 Kovačević(90)

LIBERTAS: Dokuzović, Rogulja, Grabić, Ilić, Dodić, Mijadžiković, Rogulja (od 73. Crnojević), Šakić (od 63. Žižak), Jagatić, Kovačević, Ramadani (od 46. Artić)

Trener: Damjan Josipović

TOP: Maglica, Kelečić, Salopek, Knjus, Delač, Stepinac, Runtas (od 60. Peršin), Mihočinec (od 70. Sopić), Labrović (od 35. Noršić), Ivanović (od 90. Terihaj), Jazvić (od 60. Garašić)

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač utakmice: Ivan Ivanović (TOP)

Unatoč tri postignuta pogotka Ivan Ivanović u konačnici nije uspio dovući svoju momčadi do pobjede. Na gostovanju u Novskoj napadač TOP – a bio je nerješiva enigma za domaću obranu, no i gostujući defenzivci nisu bili baš u najboljem izdanju. Posebno se to odnosi za sudačku nadoknadu nakon 90 – e minute u kojoj je momčad iz Kerestinca po treći puta kapitulirala i tako izgubila očekivani trobod, a domaćinu omogućila osvajanje već četvrtog remija ove sezone.