Dinamo (J) – Rakov Potok 1:2

(Matos '8; Bencalić '36, Jaklenec '83)

Naftaš Ivanić – Zrinski 3:2

(Brkić '3, Vrdoljak '24, Banović '65; Kerep '69 – 11m, Draclin '75)

Nakon 6. kola vodi Turopljac s 15 bodova, 2. mjesto dijele Vatrogasac (Z) i Naftaš Ivanić s po 13, Bregana je 6. s 10 bodova, Rakov Potok je 11. s 9, dok je Zrinski na 13. mjestu s 4 boda.

1. županijska nogometna liga zapad – 4. kolo

Klokočevac u četiri koraka pregazio Savu

Klokočevac – Sava (D) 4:1

(Ahlin '5, '7, '30, Penić '23; Barišić '85)

Sloga SU – ZA (O) – Mladost (KS) 0:2

(Hasanović '45, Obelić '90)

Dinamo (O) – Novaki 2:2

(Kovačić '43, '90; Šutalo '16, '35)

Nakon četvrtog kola vodi Klokočevac s 12 bodova, druga je Pušća s 9, Novaki su 8. s 5, dok je Sloga SUZA (O) na 11. mjesta s 4 boda.

1. ŽNL - zapad 4. kolo Klokočevac - Sava (D) 4:1 (4:0)

Ahlinova tri gola za tri boda

1. ŽNL - zapad 4. kolo
Klokočevac - Sava (D)  4:1 (4:0)

Klokočevec, igralište SC Stjepan Celizić Bajdo; gledatelja: 80

Sudac: Čunčić (Velika Gorica); pomoćnici: Bratković i Prpić

Strijelci: 1:0 Ahlin (5), 2:0 Ahlin (6), 3:0 Penić (22), 4:0 Ahlin (28), 4:1 Barišić (85)

Klokočevac: Bišćan (od 73. L. Vapnar), Penić, (od 79. Becić), Beloša, Trkeš, Matijaščić (od 70. Ladišić), Nečemer (od 79. Horkić), Babojelić (od 75. Grubor), Ahlin (od 65. Prelec), Sodič, Kižlin (od 75. K. Vapnar), Račić

Sava(D): Lukić, Jambrešić (od 46. Levak), Barišić, Anđelić (od 70. M. Španjol), B. Španjol, M. Frkanec (od 46. Šoštarić), Devunić, Preskar, Jagustović, Fistrić, I. Frkanec (od 46. Salečić).

Trener: Davor Bagarić

Igrač utakmice: Ivan Ahlin

Bravo za momčad Klokočevca, koja je u ovom susretu apsolutnom dominacijom, posebno u prvom dijelu, slomila otpor gostiju. Da će biti golijade u ovom nadmetanju potvrdila je već 5. minuta, kada jednu dugu loptu Beloše koristi Nečemer, korisno dodaje za Ahlina, koji je neumoljiv za 1:0. Isti igrač domaćina tek minutu kasnije koristi veliku pogrešku vratara Lukića i lako poentira za 2:0. Najbolji u redovima domaćina Ahlin u 22. minuti nalazi se u ulozi asistenta, kada odličnu loptu šalje pred vrata Save, a Penić u skoku glavom pogađa mrežu i ovaj puta nemoćnog Lukića. Slijede još dvije velike šanse domaćina, ali Matijaščić ovaj puta bez učinkovitih nišanskih sprava. U 28. minuti Nečemer je asistent Ahlinu, koji i po treći put u ovom susretu pogađa mrežu gostiju za 4:0.

U drugom dijelu domaćin je primirio igru pa su i gosti uspijevali učiniti nešto više. Rezultat svega, uz brojne izmjene u obje momčadi, je smanjenje rezultata gostiju na 4:1, kada je precizan u ukazanoj prilici bio Barišić. Pobjeda i novi bodovi za momčad Klokočevca, koja je u vrhu prvenstvene ljestvice.