4. HNL - središte, 5. kolo Samobor - Stupnik 4:0(2:0)

Sudac: Rožanković (Glina); pomoćnici: Blažeković i Vitković

Strijelci: 1:0 Husinec (15), 2:0 Štulec (24), 3:0 Brdek (75), 4:0 Krajačić (85)

Samobor: Štefković, Tušek, Novoselec, Milas (od 84. Severec), Štulec (od 70. Brdek), Ašanin, Mohač (od 94. Grgečić), Guliš (od 66. Gluić), Bišćan (od 46. Vujić), Dauti (od 46. Krajačić), Husinec

Stupnik: Brkić, Roguljić, Pranjić-Kaurin, Marijan (od 46. Bilić), Brakus (od 62. Perković), Šporčić (od 83. Milanović), Perić, Nemanić (od 84. Ilić), Adžemović (od 46. Buden), Brkić, Jozić (od 62. Šepac)

Trener: Siniša Roguljić

Igrač utakmice: Eduard Husinec

Kominatorika gostiju u prvih 10 minuta rezultirala je vidljivom premoći na igralištu, ali za obranu domaćina, koja je sada definitivno konsolidirana, na čelu s Husincem i Novoselcem, znala je osujetiti te sadržajne napade. Nakon toga, kao da je momčad Samobora došla na nogometnu radnu temperaturu, pa je i igra postala tečnija, ali i što je još bitnije, djelotvornija. Tako Husinec uspijeva ubačaj lopte u 15. minuti s desne strane pospremiti u mrežu Brkića za 1:0. Gosti imaju nekoliko poluprilika, a onda je majstor Štulec u 24. minuti pretvorio kontranapad domaćina u pogodak za 2:0. Bio je to rezultat prvog dijela.

U drugom i nadalje u polju dosta sve ravnopravno, ali momčad domaćina s više ukazanih prilika. Nisu gosti bili toliko u tim trenucima podređeni, ali za njih kao da se sve u nogometu događa do 16 m. Samobor koristi svoje igračke potencijale pa tako mladi Brdek u 75. minuti, nakon proigravanja Milasa, diže vodstvo na 3:0. U završnici, nakon jednog velikog promašaja, u listu strijelaca se upisuje Krajačić za konačnih 4:0. Pobjeda i bodovi posve zasluženo se upisuju momčadi Samobora. No, sigurno trener Bašić ima još želje i htijenja poboljšati igru svoje momčadi. Trener gostiju Roguljić je u problemima, jer momčad je daleko od željene razine forme i rezultatskog učinka.