4. nogometna liga središte Zagreb – B - 2. kolo Sutla Laduč – Samobor 0:3 (0:1)

Pomoćnici: Vuković i Šaško (oba iz Popovače)

Strijelci: 0:1 Mohač(40), 0:2 Čerkez(62), 0:3 Čerkez(90)

SUTLA LADUČ: Belinić, Marić, Matejaš (od 75. Boranić), Jozić (od 75. Anđelić), Šoštarić, Đeno, Skender (od 84. Šikoranja), Štok (od 75. Piheiro), Turk, Žižić (od 45. Beluhan), Šintić (od 45. Remenar)

Trener: Davor Debogović

SAMOBOR: Štefković, Tušek, Novoselec, Čerkez, Severec, Milas, Štulec, Ašanin (od 46. Vujić), Mohač, Guliš (od 88. Gluić), Elez (od 46. Krajačić)

Igrač susreta: Moran Čerkez (Samobor)

Poraz u uvodnog kola Samoborci su ispravili na drugom uzastopnom gostovanju, ovoga puta kod Sutla Laduča. Kao i prvom kolu, pred kraj prvog dijela Samobor vodi pogotkom istog igrača, Mohača, koji u 40. minuti matirao vratara Belinića. U nastavku je zasjao mladi Čerkez te s dva pogotka, iz 62. i 90. minute potvrdio zasluženu pobjedu.

Nakon drugog kola vode Tigar Sveta Nedjelja, Croatia (H), Zelina, TOP i Moslavina s po 6 bodova, dok su Samobor i Sava na diobi 9. mjesta s po 3 boda.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 2. kolo Moslavina – Sava Strmec 2:1 (0:1)

Ipak se vratili bez bodova

Moslavina – Sava Strmec 2:1 (0:1)

KUTINA – Gradski stadion

Sudac: Bionda (Zaprešić)

Pomoćnici: Tišljar (Križ) i Žakman (Bionda)

Strijelci: 0:1 Plojović Berisha(18), 1:1 Šenija(53), 2:1 Kostović(54)

MOSLAVINA: Bartolec, Šenija (od 68. Milinković), Cvrtila (od 68. Kovačević), Lilovac, Batarelo, Barišić, Burić (od 20. Kostović), Slekovac, Handanović (od 87. Borić), Radošević, Vlajsović (od 75. Korica)

Trener: Zoran Buinac

SAVA STRMEC: Đurđek, Marić, Petravić (od 67. Grofelnik), Jelavić, Kos (od 85. Ćaćić), Držić (od 86. Čule), Mršić, Mamić (od 18. Brkić), Manzin, Moštak, Plojović Berisha (od 66. Jakovljević)

Trener: Dražen Bobinac

Crveni karton: Manzin(81)

Igrač utakmice: Mihael Barišić (Moslavina)

Unatoč prednosti i boljoj igri iz prve dionice meča u Kutina, gosti se u Strmec vraćaju bez bodova. Loš realizatorski period iz prvih 45 minuta glavni je krivac ovog posrtaja. Od svih prilika igrači Save bili su precizni samo u 18. minuti kada je Plojović Berisha nakon kornera pogodio mrežu domaće momčadi. Da je bilo više preciznosti gosti su mogli barem s dva gola razlike krenuti na predah… Ovako su se domaćini pribrali te iskoristili Savinu žutu minutu. U razmaku od te minute (53. i 54.) domaćini s dva brza gola preko strijelaca Šenije i Kostovića okreću vodu na svoj mlin. Unatoč igraču manje u posljednjih 10 minuta susreta (izravan crveni Manzinu) igrači Save su pokušavali doći do boda, no nove promjene rezultata na njihovu žalost nije bilo.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 2. kolo Rugvica Sava 1976 - TOP 0:1 (0:1)

Stepinac zabio za tri boda

Rugvica Sava 1976 - TOP 0:1 (0:1)

RUGVICA – Igralište ŠRC Rugvica

Sudac: Korzo

Pomoćnici: Blagić i Vitković (svi iz Siska)

Strijelci: 0:1 Stepinac(41)

RUGVICA SAVA 1976: Karas, Kotoraš, Kralj, Ivandić, Munić, Fišter, Hrga, Škegro (od 46. Hrupec), Mizan Od 60. Krstanović), Belić, Vavra (od 65. Lacić)

Trener: Domagoj Abramović

TOP: Maglica, Kelečić, Noršić (od 55. Mihočinec), Krnjus, Delač, Labrović, Peršin, Jazvić, Sopić (od 70. Runtas), Stepinac (od 82. Žuti), Sviben

Trener: Tomislav Jakopec

Igrač susreta: Petar Labrović (TOP)

Osim Tigra Svete Nedelje i drugi klub s našeg područja ostaje 100 % - tan nakon drugog odigranog kola. Igračima TOP – a to je uspjelo na gostovanju u Rugvici gdje je minimalno poražena domaća Sava. Gol vrijedan nova tri boda postigao je Stepinac u 41. minuti.

4. nogometna liga središte Zagreb – B - 2. kolo GNK Tigar Sveta Nedjelja – Gradići 5:1 (1:0)

Novaci u ligi kroče sigurno

GNK Tigar Sveta Nedjelja – Gradići 5:1 (1:0)

RAKITJE – Igralište SC Rakitje

Sudac: Kršak (Donja Zelina)

Pomoćnici: Dolibašić i Rožić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Cvetković(4), 1:1 Brdek(62), 2:1 Aljinović(64), 3:1 Aljinović(74), 4:1 Cvetković(83), 5:1 Cvetković(85)

GNK TIGAR SVETA NEDJELJA: Jankavić, Galić, Cvetković (od 85. T. Višić), Bišćan, Hasan, L. Višić (od 86. Čičak), Podravec, Škeva, Aljinović (od 76. Mihelčić), Horvatinec, Brujić

GRADIĆI: Zekić, Posavec (od 46. Hrženjak), Škarica (od 76. Milić), I. Cindrić (od 83. M. Cindrić), Banić, Brdek, Pralas (od 76. Belčić), Smolković, Budimir, Posavec (od 74. Meštrović), Vojnović

Trener: Marko Biljan

Igrač susreta: Kruno Cvetković (Tigar Sveta Nedjelja)

Novak u ligi zasad bez problema kroči kroz četvrtu ligu. Nakon uvjerljive pobjede u Novskoj od 0:3, još teže su stradali gosti iz Gradića koji većim dijelom susreta bili opasan suparnik i imali aktivan rezultat. Cvetković je u 4. minuti postigao rani pogodak za domaću prednost koja je trajala sve do sredine nastavka kada na 1:1 poravnava Brdek. Nakon izjednačenja konce domaće igre preuzeo je Aljinović te dva gola prelazio susret na domaću stranu. U natjecanju domaćih strijelaca primat je ipak preuzeo Cvetković jer s dva kasna gola preuzima broj 1 kada je o strijelcima riječ te zasluženo i epitet igrača susreta.