(F. Škacan '42, Kostanjski '55, Ivančević '57, Radovanić '71, '74, Vukić '89; Šeremet '59)

Jaska – Zrinski 2:0

(Prežgaj '30, '63)

Vatrogasac (Z) – Rakov Potok 2:2

(Đeno '34 – 11m, Rašić '67 – 11m; Balen '21 – 11m, Lončarić '74)

Nakon trećeg kola vodi Turopoljac s 9 bodova, 2. mjesto dijele Polet (B) i Vatrogasac (Z) sa 7, Bregana je 7. s 5 bodova, Rakov Potok je 10. s 4, dok je Zrinski na 13. mjestu s 3 boda.

1. županijska nogometna liga zapad – 2. kolo

Klokočevcu tri, Novakima jedan bod

Klokočevac – Dinamo (O) 5:2

(Matijaščić '11, Sodič '58, '77 Beloša '66, Babojelić '84; Budna '3, Ačkar '7 – 11m)

Sloga SU–ZA (O) – Novaki 1:1<7B>

(Crnjac '5; Barišić '68)

Nakon drugog kola vodi Klokočevac sa 6 bodova, dok su Novaki i Sloga SUZA (O) na diobi 2. mjesta s 4 boda.

1. ŽNL - zapad, 2. kolo Klokočevac - Dinamo (O) 5:2 (1:2)

Domaćini opravdali epitet favorita

1. ŽNL - zapad, 2. kolo
Klokočevac - Dinamo (O) 5:2 (1:2)

Klokočevec, igralište SC Stjepan Celizić Bajdo; Gledatelja 80 Sudac Špoljar (Bistra); Pomoćnici: Vujčec i Božić

Strijelci: 0:1 Budna(3), 0:2 Ačkar (7-11 m), 1:2, Matijaščić(10), 2:2 Sodič(60), 3:2 Beloša (67-11 m), 4:2 Sodič(80), 5:2 Babojelić(87)

Klokočevac: Bišćan, Penić, Beloša, Trkeš, Matijaščić (od 75. I. Kižlin), Nečemer, Ahlin (od 81. Brdarić), Sodič (od 86. Runac), J. Kižlin (od 78. Prelec), Račić, Kos (od 46. Babojelić)

Dinamo (O): Jerković, Kamenjašević, Jusup (od 51. Kelečić 5), Bule, Ačkar (od 30. Sabljak), Blagec, Hasanović (od 73. Bašić), Budna, Julardžija, Kovačić, Trumbetić

Trener: Goran Orešković 6

Samo otvaranje utakmice nagovijestilo je mogućnost rezultatskog iznenađenja, jer je momčad iz Okića već u 7. minuti imala prednost od dva pogotka. Najprije je u 3. minuti nakon lijepog kontranapada realizaciju prilike imao Budna, da bi Penić u 7. minuti skrivio 11-erac, a iz kaznenog udarca precizan je bio Ačkar. Do kraja prvog dijela tek je Matijaščić uspio u 10. minuti smanjiti na 1:2.

U drugom dijelu domaćin se igrom i pogocima razmahao pa su tako mrežu inače vrlo solidnog Jerkovića pogađali za izjednačenje u 60. minuti Sodič, a zatim za vodstvo domaćina Beloša iz 11-erca u 67. minuti.

Do kraja susreta sve je bilo na strani domaćina pa su tako za konačnih 5:2 pogađali Sodič u 80. i Babojelić u 87. minuti. Ako se zaboravi prvi dio, onda rezultatski, ali i igrom, momčad Klokočevca u ovom je susretu opravdala epitet favorita te zasluženo upisala nove bodove.