4. nogometna liga središte Zagreb – 33. kolo Sava (S) – Banovac 5:1 (1:0)

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Bez gledatelja

Sudac: Mihaljinec (Križanjče)

Pomoćnici: Tuđa (Zabok) i Filko (Klanjec)

Strijelci: 1:0 Moštak(45), 2:0 Držić(50), 2:1 Gomaz(76), 3:1 Ćaćić(78), 4:1 Ćaćić(79), 5:1 Gajger(88)

SAVA STRMEC: Kavčić, Jakovljević, Gajger, Čule (od 75. Motočić), Petravić, Držić (od 84. Todorov), Mršić, Maruna, Dundović (od 75. Ćaćić), Horvatinec, Moštak

Trener: Dražen Bobinec

BANOVAC: Majcek, Martinović, Gomaz, J. Ban, Kirin, Roksa, Abramović, Cestarić, Šamija, A. Ban

Igrač susreta: Nikola Ćaćić (Sava)

Već davno otpisan Banovac stigao je u Strmec sa samo deset igrača i bez trenera, no i takvi gosti uspjeli su zadati domaćinu puno problema koji su riješeni tek u posljednjih 10 minuta susreta. Gost je unatoč igraču manje odolijevao cijelo prvo poluvrijeme i kada se činilo da će početni rezultat ispratiti igrače na predah, u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Moštak dovodi domaćina u prednost. Odmah početkom nastavka Držić povećava domaće vodstvo i tu se očekivao raspad brojčano inferiornijeg gosta iz Gline. Međutim, u 76. minuti Gomaz pogađa za 2:1 i mogućnost problema za Savu. Na sreću domaćina, Ćaćić koji je u igru ušao u 75. minuti s dva brza pogotka u 78. i 79. minuti otklanja nervozu na domaćoj klupi. Gajger u 88. dovršava posao za konačnih 5:1 na Lazini.

Nakon 33. kola vode Ravnice s 80 bodova, 2. je Lukavec sa 76, dok je Sava Strmec na 15. mjestu s 31 bodom.