4. nogometna liga središte Zagreb – 31. kolo Sava (S) – Croatia (H) 4:1 (1:1)

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Bez gledatelja

Sudac: Gvozdanović (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Vrbanec (Zagreb) i Maja Brozović (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Crnković(5), 1:1 Fluka(6), 2:1 Horvatinec(53), 3:1 Petravić(71), 4:1 Držić(77)

SAVA STRMEC: Kavčić, Jakovljević, Gajger (od 55. Motočić), Čule, Petravić, Crnković, Držić, Mršić, Maruna, Ćaćić (od 83. Dundović), Horvatinec

Trener: Dražen Bobinec

CROATIA HRAŠĆE: Pintar, Legin, Zaplatić, Pižir, Fluka, Kuraži (od 67. Kralj), Šaško, Bedeković, Domitrović, Bukal (od 44. Sever), Pekčec

Trener: Vladimir Sever

Igrač susreta: Horvatinec (Sava Strmec)

Efikasan početak susreta na Lazini ponudio je dva gola u prvih 6. minuta dvoboja Save i Croatie iz Hrastja. U 5. minuti igre prvu opasnu priliku pred vratima gosta Crnković je pretvorio u od 1:0. Prednost domaćina bila je kratkog vijeka jer već u sljedećem napadu Fluka poništava domaće veselje. Nakon takvog početka mreže su mirovale skroz do kraja prvog dijela i početka nastavka, a onda ponovno domaći igrači ubacuju u višu brzinu. U 53. Horvatinec donosi novu prednost za Savu na koju igrači iz Hrastja nemaju odgovor. Minimalna prednost igrača Dražena Bobinca potrajala je još 20–ak minuta, a onda golovima Petravića i Držića Strmčani prelamaju meč i osiguravaju sedmu prvenstvenu pobjedu.

Nakon 31. kola vode Ravnice sa 76 bodova, 2. je Lukavec sa 70, dok je Sava Strmec na 16. mjestu s 28 bodova.

JŽNL – 33. kolo Samobor - Rakovec 1:0 - (prekid u 15. minuti)

Šest igrača u polju ipak je premalo

JŽNL – 33. kolo
Samobor - Rakovec 1:0 - (prekid u 15. minuti)

Samobor, igralište SC Samobor, bez gledatelja

Sutkinja: Čunović (Gornja Zdenčina); pomoćnici: Batušić i Gvozdanović

Strijelac: Bišćan (15)

Samobor: Čutić, Burić, Ibrahimović, Vujić, Ivkovčić, Makarun, Štulec, Bišćan, Lovrić, Guliš, Krajačić

Trener: Franjo Pužin.

Rakovec: Jurić, Novoselec, Pajur, Valdec, M. Jaić, N. Jaić, Grgoić

Trener: Goran Presečki

Gosti, koji su na odigravanje utakmice došli sa samo sedam igrača, izdržali su na terenu tek 15 minuta. Nakon što je Filip Bišćan postigao vodeći pogodak za Samobor, ozlijedio se vratar gostiju Jurić pa je, u skladu s propozicijama, sutkinja Čunović prekinula susret i uputila igrače u svlačionice.

Utakmica je, eventualnom golijadom domaćina, trebala biti nagovještaj finala kupa NSZŽ-a, koji će se između nogometaša Samobora i Kurilovca igrati u Samoboru, u srijedu, 9. lipnja.

Od golijade nije bilo ništa, gostima slijedi kazna od strane natjecateljske komisije NSZŽ-a, a domaćin će se odmoriti i, nadamo se, u navedenom finalu pokazati svoje pravo lice.

1. ŽNL zapad – 33. kolo Klokočevec - Sloga-Suza (O) 1:1(0:0)

Domaći su očekivali više

1. ŽNL zapad – 33. kolo
Klokočevec - Sloga-Suza (O) 1:1(0:0)

Klokočevec, igralište Stjepan Celizić-Bajdo, bez gledatelja

Sutkinja: Cikojević (Sveta Nedelja); pomoćnici: Ratešić i Tunjić

Strijelci: 1:0 Grubar (73), 1:1 Franjičević (87)

Klokočevec: Bišćan, Beloša, Kupres, Ivančević (od 61. Škrnanc), Grubar (od 74. Opačak), Babojelić (od 89. Kos), Horkić, Fauković, Račić, Kižlin (od 89. Mihelić), Ladišić

Sloga-Suza: Kmetec, Čengić, Prahin, Crnjac, Horvatin (od 65. Jadanec), Franjičević, Masnjak, Markota, Filipović, Vučur, Šekerija (od 61. Valjak)

Trener: Zoran Smiljanac

Igrač utakmice: Rok Grubar

Imala je momčad Klokočevca sve u svojim nogama. Odnosi se to naročito na završni dio susreta, kada je prednost od 1:0 ostvarena pogotkom Grubara nakon zaista lijepe akcije navalnog reda domaćina. No, sve se to okrenulo u nekoliko minuta, uz naglasak da je domaćin imao u 85. minuti i kazneni udarac, kojeg nije iskoristio Kupres, točnije vratar gostiju Kmetec odlično je obrano loptu upućenu s "kreča".

Kao da je to dalo poleta gostima, koji do gola dolaze u 87. minuti, kada Franjičević jedan smišljeni napad svoje momčadi iz Orešja realizira i pogađa mrežu nemoćnog Bišćana za 1:1. Bio je to i krajnji ishod ovog susreta, od kojeg je domaćin u pogledu rezultata očekivao daleko više.