Sudac: Meić (Donje Podtočje); pomoćnici: Hasanović i Matić

Strijelci: 1:0 Grgečić (5), 1:1 Novački (87)

Samobor: Štefković, Burić, Makarun, Vujić, Brčić, Severec, Štulec (od 76. Ištuk), Grgečić, Ivančević (od 46. Ibrahimović), Guliš (od 37. Lovrić), Krajačić (od 76. Čaušević)

Strmec (B): Plantić, Mrazović, Vuk (od 46. Šavorić), Novački, Baček, Kranjec, Antolković, Bedeković, Posavec (od 84. H. Šilinić), M. Šilinić, Trcak

Trener: Miroslav Vuksanić

Crveni karton: Severec (72. - 2 žuti)

Igrač utakmice: Matija Grgečić

Nije za domaćina sve bilo jednostavno. Pokazalo se to tijekom susreta, kada je momčad iz Bedenice imala u igri veći posjed lopte, ali i prijatelji iz svojih napada. Za Samobor je sve počelo vrlo dobro. Već u 3. minuti Štulec ima veliku priliku, ali sve je otišlo u nepovrat, a rezultat se nije promijenio. Štulca u 5. minuti u pogledu realizacije popravlja Grgečić, koji ubačaj lopte od Krajačića zakucava u mrežu nemoćnog Plantića za 1:0.

Sve tijekom nastavka utakmice bilo je malo na jednoj, malo na drugoj strani, s time da su gosti itekako bili opasni, pa tako prlike u 18., a zatim u 30. minuti imaju Novački i Baček.

U drugom dijelu, nakon što je domaćin ostao bez Severca, koji je isključen, gosti stvaraju prilike, a jedna nakon ubačaja iz kuta u 87. minuti biva od srane Novačkog i realizirana, što je bio razlog za erupciju zadovoljstva momčadi iz Bedenice. Jedan bod iz Samobora zaista nisu očekivali.

1. ŽNL zapad – 31. kolo Zrinski - Tigar Rakitje 4:1 (2:1)

Do tri boda na krilima Mataušića

1. ŽNL zapad – 31. kolo
Zrinski - Tigar Rakitje 4:1 (2:1)

Farkaševec, igralište Široki grm, bez gledatelja

Sudac: Čunčić; pomoćnici: Kovač i Rožić, svi Velika Gorica

Strijelci: 1:0 Mataušić (4), 2:0 Otmačić (17), 2:1 Barišić (19) 3:1 Mataušić (72), 4:1 Mataušić (80)

Zrinski: Kožarec, Horvat (od 60 Kižlin), Koletić (od 46. Kerep), K. Brdarić, K. Marić, Otmačić (od 80. Vrančić), Kupres, Draclin (od 63. M. Marić), Ištuk, Mataušić, Klemenčić

HNK Tigar Rakitje: Kopić, Svoboda (od 46. Likić), Bilić, Čičak, Žabčić, Kinčić (od 83. Vodopija), Pagadur, Barišić, Crnolatac, Maršić (od 65. Golubić) Mihaljević.

Trener: Tomislav Husak

Igrač utakmice: Neven Mataušić

Na krilima svog ponajboljeg strijelca Mataušića domaćin je ostvario zasluženu pobjedu u vrlo dobrom nogometnom nadmetanju. Nisu gosti bili, bez obzira na rezultat, toliko podređeni domaćinu, ali je za konačan rezultatski uspjeh presudila individualna kvaliteta nekih pojedinaca u redovima domaćina.

Zrinski nedvojbeno ima kvalitetu igračkog kadra za nešto više, ali to će trebati i pokazati na terenu. Prilika za to sigurno postoji.