1. ŽNL zapad - 30. kolo Klokočevec - Vrh 3:3( 2:1)

1. ŽNL zapad - 30. kolo
Klokočevec - Vrh 3:3( 2:1)

Klokočevec, igralište SC Stjepan Celizić - Bajdo, bez gledatelja

Sudac: Solenički (Jastrebarsko); pomoćnici: Školjak i Trstenjak

Strijelci: 1:0 Sodič (8), 1:1 Šturlan (43), 2:1 Runac (43), 2:2 Bezjak (58 - 11 m), 3:2 Ladišić (60), 3:3 Jedvaj (90)

Klokočevec: Bišćan, Penić, Beloša (od 80. Gestić), Povh (od 46. Babojelić), Kupres, Ahlin, Sodič, Kižlin (od 46. Račić), Ladišić, Bortas (od 75. Pukšar), Runac

Vrh: Franc, Šimunić, Šturlan, Lacković, Vucić, Kukec, Lukanić, Gulić, Bezjak (od 65. Jedvaj), Penđak (od 65. Belinić), Šipek

Trener: Saša Filipović

Igrač utakmice: Matevž Sodič

Sve je momčad Klokočevca imala "u svojim nogama". Tri puta je momčad Denisa Murića vodila i imala rezultatsku prednost, ali dosta nonšalantnosti u igri i misli "lako ćemo" koštale su Klokočevčane dva itekako željena i značajna boda.

Sodič, ponajbolji u redovima domaćina, dovodi Klokočevčane u vodstvo 1:0. Šturlan je precizan u smišljenoj akciji gostiju za 1:1, da bi se na odmor otišlo s prednosti domaćina od 2:1, i to pogotkom Runca u 43. minuti. Siguran za goste, iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, u 58. minuti bio je Bezjak, da bi Ladišić nakon majstorije doveo domaćine u vodstvo od 3:2. Sve se nekako u igri obje momčadi primirilo, da bi u završnici, već u sudačkoj nadoknadi, uspjeli realizirati jednu svoju napadačku akciju, za 3:3 i to preko Jedvaja, koji je u 65. minuti tek ušao u igru. Na žalost domaćina, a ponekad na sreću suparnika, utakmica traje 90 minuta.