Poluzavršnica Kupa NSZŽ Samobor - Vrbovec 1:0 (0:0)

Sudac: Landeka (Velika Gorica) 7; Pomoćnici: Hrgović i Dolibašić

Samobor: Štefković, Brčić (od 80. Grgečić), Makarun, Vujić (od 69 Kotarski), Ivkovčić, Severec, Štulec, Ašanin, Lovrić (od 74. Bišćan), Guliš, Krajačić

Trener: Franjo Pužin

Vrbovec: Bilić, Tomas, Ćosić (od 56. Režabek), Novokmet, D. Colarić (od 56. Krizmanić), J. Colarić (od 56. Boroša), Škaro, G. Tolić (od 56. M. Tolić), K. Colarić, Trošić, Busija (od 56. Babić)

Trener: Dražen Biškup

Igrač utakmice: Zvonimir Guliš

Još jedan "skalp" trećeligašu, ovaj puta Vrbovcu, skinula je nadahnuta u igri poletna momčad Samobora. Dečki u plavim dresovima s grbom grada kojeg s ponosom nose, pokazali su želju i htijenje te posve zasluženo došli do finala Kupa NSZŽ-a. U prvom dijelu su obje momčadi bile u igri pritajene, s tek ponekom poluprilikom, ali mreže se nisu tresle.

Drugi dio je i posve druga priča. Više dobrih napadačkih akcija s obje strane, u čemu je ipak većim dijelom Samobor imao inicijativu, donose domaćinu i vodstvo u 48. minuti, kada jedno odlično proigravanje mladog Ašanina u zgoditak i vodstvo pretvara najbolji strijelac momčadi Željko Štulec. Izmjenjuju se napadi s obje strane, jer gostujući trener Biškup s klupe u igru uvodi čak 5 igrača, koji donose na igralištu izvjesnu prevagu, ali sve to nije bilo dovoljno da se rezultat promijeni.

Na kraju zaslužena pobjeda Samobora i plasman u finale Kupa NSZŽ-a, koje, bez obzira na konačan ishod, donosi Samoboru i plasman u predkolo kupa HNS-a.

1. ŽNL zapad - 29. kolo Zrinski - Savski Marof 3:2 (3:1)

Ipak su najvažnija tri boda

1. ŽNL zapad - 29. kolo
Zrinski - Savski Marof 3:2 (3:1)

Farkaševec, igralište Široki grm, bez gledatelja

Sutkinja: Maretić (Klinča Sela); pomoćnici: Munić i Ratešić

Strijelci: 1:0 Otmačić (7), 2:0 Mataušić (15), 2:1 Skender (23), 3:1 Draclin (43) 3:2 Veselčić (54)

Zrinski: Kožarec, Horvat, K. Brdarić, K. Marić, Otmačić, Kupres (od 75. M. Marić), Draclin (od 6. Koletić), Ištuk, Mataušić, Kerep (od 81. Kižlin), Klemenčić

Savski Marof: Lukić, Čović (od 59. Vajčner) Ladan, Karamatić, Vukelja, Bašić, Skender, Markuš, Mravinac (od 70. Suhobilec) Ivić, Veselčić.

Trener: Srećko Bogdan

Crveni karton: Karamatić (80. - 2. žuti)

Igrač utakmice: Dominik Otmačić

Mogla je momčad Zrinskog već u prvih 45 minuta ostvariti za goste nedostižnu prednost. Mnogobrojne su prilike stvorene, ali očito to nije bio dan realizatora u redovima domaćina.

Ipak, na odmor se otišlo uz rezultat od 3:1, što je bio nagovještaj da će Zrinski u drugom dijelu dizanjem igre na višu razinu doći i do uvjerljive pobjede.

Nažalost, to se nije i ostvarilo, već su gosti smanjili na 3:2, te domaćinu zaprijetili i iznenađenjem. Na kraju, sve je za Zrinski ispalo dobro. Upisana je pobjeda i novi bodovi, a to je za ovu momčad u ovom trenutku i najvažnije.

4. nogometna liga središte Zagreb – 28. kolo Moslavina – Sava (S) 2:5 (1:2)

Stigla i šesta prvenstvena pobjeda

4. nogometna liga središte Zagreb – 28. kolo
Moslavina – Sava (S) 2:5 (1:2)

KUTINA – Gradski stadion

Bez gledatelja

Sudac: Novak

Pomoćnici: Havranek i Grabić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Moštak(11), 0:2 Mršić(20), 1:2 Škurla(39), 2:2 Kostović(50), 2:3 Čule(78), 2:4 Crnković(81), 2:5 Mršić(89)

MOSLAVINA: Kovačić, Šenija, Korica (od 24. Milinković), Cvrtila (od 46. Slekovac), Bača, Ceroveči, Barišić, Kovačević, Lončar (od 46. Kostović), Škurla (od 67. Galogaža), Vlajsović (od 75. Gašo)

Trener: Zoran Buinac

SAVA STRMEC: Kavčić, Jakovljević, Novoselec, Čule, Petravić, Držić (od 90. Horvat), Mršić (od 89. Gajger), Maruna (od 46. Crnković), Ćaćić (od 75. Dundović), Horvatinec, Moštak (od 90. Todorov)

Trener: Dražen Bobinec

Crveni karton: Petravić(83)

Igrač susreta: Filip Mršić (Sava)

Uvjerljivu i neočekivanu pobjedu ostvarili su igrači Save na gostovanju u Kutini. Nakon četiri kola bodovnog posta (bez pobjede, samo remi) igrači Dražena Bobinca nadigrali su domaćine i zasluženo upisali šestu prvenstvenu pobjedu. U prvih 20. minuta gosti su zaskočili igrače Moslavine i golovima Moštaka i Mršića došli do prednosti od dva gola. Kutinjani do odmora smanjuju rezultatski minus preko Škurle, a odmah početkom nastavka stvari na početak vraća Kostović. I kada se očekivao danji pad gosta, Strmčani su se uspjeli stabilizirati i ući u posljednjih 15 minuta s neodlučenim rezultatom. A tada – šok za Moslavinu. U samo desetak minuta igrači Save s tri pogotka rade nedohvatljivu rezultatsku prednost i upisuju zasluženu pobjedu. Još jednu loptu iza leđa Kovačića pospremio je Mršić, a prije njega u listu strijelaca upisali su se Čule i Crnković. Savi nije smetao ni igrač manje jer je teren u 83. minuti morao napustiti Petravić nakon drugog žutog kartona.

Nakon dvadesetosmog kola vode Ravnice sa 69 bodova, drugi je Lukavec sa 61, dok je Sava 16. mjestu s 24 boda.