1. ŽNL - zapad - 28. kolo Klokočevec - BSK Brdovec 3:0 (1:0)

Klokočevec - BSK Brdovec 3:0 (1:0)

Klokočevec, igralište SC Stjepan Celizić Bajdo, bez gledatelja

Sutkinja: Čunović (Gornja Zdenčina), pomoćnici: Jankavić i Nikolina Bašić

Strijelci: 1:0 Sodič (45), 2:0 Kupres (47), 3:0 Kižlin (48)

Klokočevec: Bišćan, Penić - (od 30. Tančak), Beloša, Babojelić (od 70. Gestić), Kupres, Ivančević (od 60. Bortas), Ahlin (od 71. Pukšar), Sodič, Horkić, (od 60. Račić), Ladišić

BSK Brdovec: Grgac (od 50. Puh), Semeš, Mirt, Penezić, Jelaš (od 71. Slišković), Strojnik (od 84. Dramac), Pavelić, Hranj, Lučić, Kuna (od 57. Šarić), Dramac (od 71. Slišković)

Trener: Mario Lovrentijev

Igrač utakmice: Matevž Sodič

Rekli bi domaćini - gospodski odigrana utakmica sa željenim rezultatom. U prvom dijelu osrednjost, kako u igri tako i rezultatu, koji je svojim pogotkom u 45. minuti promijenio Sodič, kada je odlično primio loptu od asistenta Ahlina i doveo domaćine u vodstvo. Vrijedi reći da su i gosti imali svoju priliku u 15. minuti, ali sve je završilo tek ubačajem lopte iz kuta.

U drugom dijelu domaćin je probuđen. Igra dobro, stvaraju se prilike i pobjeda se potvrđuje u samo dvije minute. Najprije u 47. Kupres iz slobodnog udarca s 20-ak metara neobranjivo pogađa mrežu BSK-a, da bi samo minutu kasnije iz kontranapada domaćin preko Kižlina, nakon tek tri dodira u napadu, uspio dignuti vodstvo na 3:0. Bio je to i konačan ishod susreta, iako su gosti u 75. minuti imali veliku priliku preko Semeša, koji je zamalo zakasnio na loptu, koja bi vjerojatno završila iza leđa Bišćana. Pobjeda i bodovi za sigurnu plovidbu prvenstvenom ljestvicom Klokočevčane dovode u zadovoljavajuću poziciju.