Četvrtina finala kupa NSZŽ Samobor - Dugo Selo 1:0 (0:0)

Sudac: Meić (Donje Podotočje); pomoćnici: Krznarić i Dolibašić.

Samobor: Štefković, Brčić, Makarun, Vujić, Ivkovčić, Severec, Stulec, Ašanin (od 35. Guliš), Grgečić (od 62. Ibrahimović), Gluić (od 62. Kotarski), Krajačić (od 90. Ivančević)

Trener: Franjo Pužin

Dugo Selo: Bagarić, Mrčela, Lončar (od 61. Josipović), Puretić, Budimir (od 17. Agatić), Jantoljak, Čelić (od 75. Grgić), Drmić, Lovrić, Čečura, Talan (od 61. Čukac)

Trener: Džemal Adilija

Igrač utakmice: Željko Štulec

Samobor i nadalje "gazi sve pred sobom". Ovaj puta nakon serije utakmica i pobjeda u svom stupnju natjecanja, "na minu" je naletjela vrlo dobra momčad trećeligaša Dugog Sela.

U prvom dijelu utakmice sve je nekako bilo pritajeno, bez značajnijih prilika za golove. Gosti, s prorijeđenim sastavom, kao da su imali prevelik respekt prema domaćinu. Bilo je u prvih 45 minuta nekoliko poluprilika s obje strane, ali mreže su na odmoru bile netaknute.

Drugi dio više aktivniji, i to u igri obje momčadi, pa tako najprije gosti nakon nekih izmjena akcijama ugrožavaju vratara Štefkovića. Posebno se to odnosi na akciju kada "jedan na jedan" Štefković uspijeva obraniti svoju mrežu. No, sve je to u konačnici bilo nekako bezazleno. I kada se već među službenim licima na utakmici očekivalo da će se pobjednik riješiti 11-ercima, jedna zaista izuzetna akcija navalnog reda domaćina, kreirana od nekolicine igrača, dovodi Krajačića u poziciju da asistrira najboljem strijelcu Štulcu, koji u 87. minuti pogađa mrežu nemoćnog Bagarića za 1:0. Onda se igralo polako do posljednjeg sučeva zvižduka, koji je potvrdio pobjedu Samobora i njegov ulazak u poluzavršnicu Kupa NSZŽ. Posve zasluženo.