4. nogometna liga središte Zagreb – 23. kolo Sava (S) – Sava Rugvica 6:2 (4:2)

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Bez gledatelja

Sudac: Jerneić (Zabok)

Pomoćnice: Silvija Makar (Petrovsko) i Maja Brozović (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Škegro(12), 1:1 Maruna(14), 2:1 Maruna(21), 3:1 Držić(29), 3:2 Filipović(30), 4:2 Crnković(39), 5:2 Moštak(76), 6:2 Moštak (90)

SAVA STRMEC: Kavčić, Novoselec, Čule, Jakovljević, Crnković (od 80. Gajger), Držić (od 87. Duspara), Mršić, Maruna, Motočić, Ćaćić, Moštak

Trener: Dražen Bobinec

STRAŽA: Karas (od 42. Vidović), Krstanović, Kotoraš, Kralj, Ivandić (od 46. Fišter), Zagorec (od 70. Kuninec), Škegro, Mizan, Belić, Filipović, Benković (od 86. Stipić)

Trener: Romeo Šapina

Igrač susreta: Mislav Maruna (Sava)

Napokon se i nogometašima iz Strmca otvorilo. U 23. kolu uvjerljiva pobjeda upisana je protiv imenjaka iz Rugvice koji su dobrano nastradali od raspoloženog domaćina. Sam početak nije sugerirao pobjedu momčadi trenera Bobinca obzirom da su gosti iz prve akcije došli do rezultatskog plusa (Škegro, 12. minuta). No ubrzo je sve kliknulo za Strmečku škvadru. Do odlaska na predah na Lazini moglo se vidjeti još 5 pogodaka, od čega 4 u mreži gostiju. Efikasnost domaćina nagovijestio je Maruna s dva gola, a s jednim nadovezali su se Držić i Crnković. Anuliran je tako drugi pogodak gosta kojeg je postigao Filpović nakon pola sata igre. Šlag na tortu uspješne Savine izvedbe postavio je Moštak golovima u 76. minuti i sudačkoj nadoknadi za konačnih 6:2.

Nakon 23. kola vode Ravnice s 57 bodova, drugi je Lukavec s 49, dok je Sava na petnaestom mjestu s 21 bodom.

Jedinstvena županijska liga – 24. kolo

Samoborci kroče sigurno i neumoljivo

TOP – Turopoljac 1:2

(Škarica '56 – 11 m; Šandor '49, Paradžik '75)

GNK Sveta Nedjelja – Rakov Potok 4:1

(Filipović '42, Brujić '46, Višić '74, Aljinović '88; Golojuh '17)

Dinamo (K) – Samobor 0:3

(Štulec '42, '49, '53)

Nakon 24. kola vodi Samobor sa 62 boda, drugi je TOP s 50, GNK Sveta Nedjelja je četvrta s 47 bodova, dok je Rakov Potok na četrnaestom mjestu s 24 boda.

1. županijska nogometna liga zapad – 24. kolo

Bregana pobjedom čvrsto drži vrh

Bestovje – BSK 1:2

(Rajković '30; Semeš '62, Lučić '88)

Savski Marof – Novaki 8:0

(Ivić '17, Skender '44, '50, '81, Markuš '45, '69, Veselčić '55, Horvat '86)

(Bezjak '43 – 11m; Mataušić '75)

Nakon 24. kola vodi Bregana sa 63 boda, drugi je Zrinski s 60, treće je Tigar Rakitje s 51 bodom, Klokočevac je deseti s 30, Novaki su jedanaesti s 29 bodova, dvanaesta je Sloga SU – ZA s 28, dok je Bestovje na osamnaestom mjestu s 14 bodova.