Sudac: Hrgović (Zagreb); Pomoćnici: Šulentić i Matić (obojica Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Krajačić (22), 2:0 Štulec (66)

Samobor: Štefković, Lovrić, Makarun, Gluić, Brčić, Severec, Štulec, Ašanin, Ištuk (od 60. Ibrahimović), Guliš (od 85. Bišćan), Krajačić (od 85. Burić)

Vinogradar: Braje, Marinić, Ćejvanović, Mačešić (od 81. Vulje), Kladušan, Rupčić, Kurečki, Stepinac (od 81. Belan), Mesic (od 46. Veselić), Gazilj (od 74. Prežgaj), Borković (od 81. Pleskina)

Trener: Sanjin Lucijanić

Crveni karton: Marinić (65. – 2. žuti)

Igrač utakmice: Zvonimir Guliš

Lijepa rezultatska priča za Samoborce se nastavila. Protiv gostiju iz vinorodnog kraja Mladine nije se igrom blistalo, ali rezultat je otišao, posve zasluženo, na stranu domaćina. Iako se igralo dosta dopadljivo, uz ipak previše tehničkih pogrešaka, domaćin u 22. minuti uspijeva okruniti svoje napade pogotkom. Lopta je dosta dugo putovala oko šesnaesterca gostiju, da bi u konačnici došla do Krajačića, koji loptu šalje pod gredu nemoćnog Braje. Gosti pomalo uspostavljaju igračku ravonotežu pa imaju i neke prilike, od kojih je ona u 35. minuti Kladušana, na asistineciju Kurečkog, bila i više nego izgledna. Na žalost gostiju, lopta je završila preko vrata Štefkovića.

U drugom dijelu, naročito nakon isključenja Marinića, momčad Samobora pokazuje više afiniteta za realizaciju pa tako Štulec jedno dodavanje pretvara u vodstvo Samobora od 2:0.

Vrijedi reći da su i gosti pogodili mrežu vratara domaćina, ali je posve opravdano suđeno zaleđe. Pobjeda i bodovi ostaju za domaćina, a igra će i tako vrlo brzo u zaborav.

1. ŽNL - zapad - 23. kolo Zrinski - Bestovje 3:1 (2:1)

Može se razmišljati i o liderstvu

1. ŽNL - zapad - 23. kolo
Zrinski - Bestovje  3:1 (2:1)

Farkaševec, igralište Široki grm, bez gledatelja

Sudac: Tančak; Pomoćnici: Trstenjak i Božić (svi Samobor)

Strijelci: 1:0 F. Brdarić (5), 1:1 K. Marić (21 - autogol), 2:1. Ištuk (28), 3:1 Draclin (57).

Zrinski: Kožarec, Koletić, Kupres (od 46. Draclin), K. Marić, Zrinjan (od 76. M. Marić), Ištuk, Mataušić (od 26. Kižlin), Stanec (od 32. Horvat), F. Brdarić, Kerep, Klemenčić

Bestovje: Budić (od 46. Marić), Jurilj, S. Gabrica, Pilipović, Duvnjak, Kovačko, Filipović , Mlinarić, Krstanović (od 76. Uroić), I. Gabrica, Miloloža.

Trener:

Igrač utakmice: Filip Brdarić

Sve ono dobro za domaćina bilo je u režiji ponajboljeg igrača Filipa Brdarića. Najprije je u 5. minuti iskoristio ukazanu priliku i doveo Zrinski u vodstvo od 1:0. Imao je asistenciju u 28. minuti, kada upošljava Ištuka, a ovaj ponovno vraća vodstvo domaćinu, da bi u 57. minuti asistirao ovaj puta Draclinu za konačnih 3:1. Nedvojbeno je momčad Bestovja vidjela u šarolikosti sastava domaćina, uvjetovanog kartonima i povredama, svoju šansu da domaćinu zada i neki konkretniji rezultatski udarac.

No, to se nije dogodilo, jer F. Brdarić uspješno je vodio svoju momčad do zaslužene pobjede, kojom Zrinski i dalje može razmišljati o naslovu prvaka 1. ŽNL - zapadna skupina.