1. ŽNL - zapad - 22. kolo Klokočevec - Novaki 2:1 (1:0)

Sutkinja: Cikojević (Sveta Nedelja); Pomoćnici: Kožarec i Tančak

Strijelci: 1:0 Beloša (25.), 1:1 F. Kopun (75.), 2:1 Kos (90. – 11 m)

Klokočevec: Višćan, Penić, Beloša (od 64. Kos 7), Povh (od 52. Babojelić), Ahlin, Sodič (od 85. Pukšar), Becić, Runac, Kižlin (od 55. Ivančević), Ladišić (od 85. Gestić), Bortas

Novaki: Rebrović, Golić (od 17. Žugec), Ivančić, Fabek, Barbarić, Rodić, Petković (od 85. Keškić), B. Kopun (od 72. Vojvodić), F. Kopun, Nikolić (od 46. Galić)

Trener: Goran Borić

Isključenje: Ahlin (47. – 2. žuti)

Igrač utakmice: Marko Penić

Na kraju slavlje domaćina, koji je iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi uspio osigurati pobjedu i tri boda. Gosti su krenuli dobrom igrom, ali i nekim poluprilikama u susret, pa su tako imali i laganu terensku prednost. No, u 25. minuti dogodila se lijepa akcija domaćina kada Sodič odlično pronalazi Belošu, koji bježi gostujućoj obrani i biva egzekutorom za 1:0. Nisu gosti bili podređeni u prvom dijelu, ali tek poneka poluprilika, koja je bila rješavana od vrlo dobro postavljene obrane domaćina, na čelu s kapetanom Penićem. Klokočevec ostaje u 47. minuti s igračem manje, kada je isključen Ahlin. Gostima to daje dodatan vjetar u leđa pa tako u 75. minuti preko F. Kopuna dolaze do izjednačenja. Lijepa akcija navale gostiju rezultirala je neobranjivim volejem F. Kopuna za 1:1. Gosti u završnici susreta koriste prednost igrača više u polju, imaju inicijativu, ali je u kontrama domaćin daleko opasniji. U sudačkoj nadoknadi posve opravdan kazneni udarac za domaćina, kojeg u pogodak i pobjedu od 2:1 pretvara mladi Kos. Iako možda i ne bolja momčad domaćina, ipak je u konačnici realizirala svoju želju za pobjedom i bodovima.