4. nogometna liga središte Zagreb – 20. kolo Stubica - Sava (S) 3:2 (0:1)

DONJA STUBICA – Igralište u Sportskom parku

Bez gledatelja

Sudac: Krizmanić

Pomoćnici: Stanković i Brozović (svi iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Moštak(30), 1:1 Korman(52), 2:1 Koletić(63), 3:1 Korman(70), 3:2 Držić(86)

STUBICA: Đurđek, Matuša, Čekolj (od 46. Korman), Sedak (od 53. Maček), Koletić, Strabić, R. Glavač (od 80. Mihovljanec), Mar. Landrpet, Mat. Landrpet (od 84. Grabušić), Drempetić, Lešković

Trener: Zlatko Koletić

SAVA STRMEC: Kavčić, Novoselec, Čule, Vito Crnković (od 79. Petrović), Mršić, Maruna, Čačić (od 65. Držić), Veno Crnković, Dundović (od 41. Cvetković), Horvatinec, Moštak

Trener: Dražen Bobinec

Igrač susreta: Nikola Đurđek (Stubica)

Nakon remija u prošlom kolu, novi poraz za momčad Dražena Bobinca stigao je na gostovanju kod Stubice. Gosti iz Strmca su prvi period igre od 45 minuta odigrali vrlo dobro i zasluženo otišli na odmor s prednošću od jednog gola. Nakon pola sata igre strijelac za razbuđeniju momčad bio je Moštak.

Na predahu ključan detalj susreta povlači domaći strateg Koletić, koji u svlačionici ostavlja Čekolja, a uvodi Kormana koji prvo u 52., a zatim i 70. minuti pogocima preokreće stanje na terenu. Između njegovih dionica s golovima, ubacio se i Koletić pa domaćini imaju ugodnih 3:1 dvadesetak minuta prije kraja susreta. Za goste se tada ukazao Držić golom za 3:2 u 86., a isti igrač je u sudačkoj nadoknadi mogao donijeti svojoj momčadi (zasluženi) bod, ali sjajna reakcija vratara Stubice Đurđeka ostavlja sva tri boda u Zagorju.

Nakon dvadesetog kola vode Ravnice s 48 bodova, drugi je Lukavec s 46, dok je Sava petnaestom mjestu sa 17 bodova.